LIETUVA - Čia visi giminės

2011.01.05 Lattez
  • 739
48
lietuva,gimines







Fanatikeee 5579    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Skaitau koki 100 kartu ir nieko nesuprantu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Pasaulio pabaiga. Žmonės ka jūs darot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
#44 pilnai sutinku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
ka reikia vartoti, kad taip sugalvoti? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
:D
evelina181 5645    
patinka..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Pasibraiziau jo gimines medi ir viskas normaliai, logiskai sueina.
saimonux 5645    
issifruokit kaikas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
>mm Siaip klysti, viskas ten gan logiska, tik kai jau tas, kad jis savo tevo tevas - tai jis ne visai tevas, labiau ten yra uosvis. Bet siaip geras, gan logiska grandis per grandi.
varlyte 5646    
gerulis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
#11 pats tu vaikas su savo w raidem :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Geras.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
AAAAA RAIDĖĖĖS Labai susipainiojau.
789456123 5648    
juokingas ziauriai :)))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Legendinis ;D Ziaurus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
#25 :D
GraffitiXIX 5648    
#27 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
ei bet čia jis juokauja, ania? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
apsiverkiau;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
pradzioj gal normaliai paskui pradejo nesamones ten svetos marti zento pusbrolio sesers brolio mamos pyzda :D nesamones!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
nenormalus;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
ziuri*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
#11 Veidrodi ziuriu tu ar ne ?, riteris mat...
Vai2kas 5648    
ziauruminis.;D
Lattez 5648    
#18 ne as rasiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
damn he right ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Klaidų tai milijonas :D
Lattez 5648    
Alchemikas- neseniai uzsireginau ir visu demo nemaciau taip kad nepyk
Nuotraukos nėra
Arvydelas 5648    
as mano tevo tevas:Dbled ziauriai prikure...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Kopina mane, prieš daugiau nei metus jau sita idejes buvau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Senas .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
nesuprantu ko jus bijot tos karo prievoles as taip ir svajoju i kariuomene iseit grc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Cia susipainioti galima :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Deleted dar wienas waikas nepagal paskyrti vartojantis sita fraze...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#6 Captain Obvious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
gerulis :D
Nuotraukos nėra
Altecaho 5649    
Vistiek geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
nu ne penkta bet buvo jau pora tai tikrai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
jau 5 kart sita laiska gal idejo
Tixe 5649    
:D
gretagreat28 5649    
nu pzdc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
kai senumo tasai laiska, ir se au jis demotyvacijoj :D
weeeee 5649    
tai ten nepriima ir tokiu su biski psichika ne visai gera... :D
Tipo 5649    
Šita jau esu mates tik laiškas buvo adresuotas Valdui Adamkui :) bet Visvien geras :)
Grįžti į viršų