LIETUVA - Tėvyne mūsų...

2011.07.18 sexy
  • 64
12
lietuva,emigracija







Nuotraukos nėra
Anonimas 3770    
#11 Apie kokią ribą tu čia šnekiŲ Tu ką, "landsbergiukas"? Aklas esi, nematai kur lietuvius- avinus veda "tautinis elitas"?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
nemanau kad anglai kazka sako apie lietuvius jie juk patys nedirba ir beto Lietuviai anglijoje prisitaiko prie anglu o ne kaip lenkas savo taisykles veda ne savo sali lenkai JAUSKIT RIBA GERAI? #10
Nuotraukos nėra
Anonimas 5387    
As tai nesuprantu, kam varyt ant lenku?? Del to kad jie gyvena Lietuvoje? Bet juk patys pagalvokit ka apie lietuvius kalba anglai. Jiems taip pat atsibode, kad lietuviu ten kokiam Londone pilni kampai...Taip, kad pagalvokit..:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
O aš Danijoj, o man tai kas... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
As ten kur geltona ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
:D
gitaristas 5455    
skelbiam karą šliochtom!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
seip neteisa pasakei #2 cia taip tik vilniuj o kalbant apie vilniu reikia ji biski apvalyti ir juos pastatyti i vieta
Geras_Iksas 5455    
jeeeeee, naikinkim savo tauta kuo greiciau!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
Lietuva tevyne musu
Puse lenku, puse rusu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
:D
Grįžti į viršų