"zymes xD"
Lietuva - draugiška šalis - ir europą įsivaizduoja šiek tiek kitaip..
Anonimas
5607
Arvydelas
5641
nors nera skirtumo svarbu charakteris
Arvydelas
5641
aisku turkai
Arvydelas
5641
ka dar pasvaiksi
shutthedoor
5727
siaip teroristai arabai, ne turkai! :D
Anonimas
5740
Turkija teroristai ,nesamone
kamilute
5742
;D
Anonimas
5742
#27 dunduk cia turi omeny World War 3
Anonimas
5743
Lietuva nr 2 :D
Anonimas
5743
#25 nuzude ;D
Anonimas
5743
kažkaip keistai skamba ;D "Gruzinai - vieninteliai mūsų draugai" :D:D:D šiurpu kažkaip darosi dėl tokių draugų ;D
Anonimas
5744
ne VW III,o PASSAT :)))
Anonimas
5744
*Volkswagen
Anonimas
5744
#9 daUne, volkswage >> VW yra.. V!
Anonimas
5744
#21 tu nieko nesugebi , tau net ranka neduoda :))
Anonimas
5744
#22 jo.
Anonimas
5744
nosense
Anonimas
5744
Ką tas WW III reiškia? ar World War III?:X
Anonimas
5744
Užtat tavo mama sugebu padaryt
Anonimas
5744
#19 tu ir tokio padaryt nesugebi
Anonimas
5744
Labai labai prastai padaryta. Neverta dėmesio, eilinį kartą kažkas nusižiūrėjo idėją ir jaučiasi darbą padaręs..
jar69
5744
:D
Anonimas
5744
#16 Pšekai
Anonimas
5744
kas ten ant Lenkijos?
Anonimas
5744
P O M I D R O Ų šalis. - galėjo bent rašydami nesuklysti....
Anonimas
5745
Pigi, ko gero, sito www.pigazette.com/Pigraphics/How%20America%20Sees%20The%20World.jpg sito www.gishumor.com/uploaded_images/WorldAsAmericaSeesIt-734390.jpg ar dar kazko pan kopija
Patrio
5745
Vietoj WWIII Turetu but VW GOLF 2
Anonimas
5745
Na tik del WWIII nenagliu sutikt, bet visa kita labai liux.
Anonimas
5745
huhu kazkas sugalvojo stereotipu mapa ir lietuvai.. tik idomu kuom sitie stereotipai paremti
Anonimas
5745
hm.net millionreasonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld.lt watermark'as uzdetas:) manot cia sutapimas?
Anonimas
5745
7# koks tau world war ten 3 guoli galvoj turi.. nu tokia tacka jei zinai
Anonimas
5745
Drakulu ir pomidoru salys here i come :D
Anonimas
5745
Nesuprantu tik kodel world war 3 uzmestas ant vokieciu... O del norvegijos geras :D
Ex02r
5745
WWII tiktu labiau
Spameris
5745
Čia amerikonai taip mano, o ne lietuviai.
Ishvires
5745
Kur cia kas ka demotyvuoja ? Gal adminam patiems reiktu kelis kartus persiskaityti www.demotyvacija.lt/patarimai-talpintojams.html ??
Anonimas
5745
Žymės: lietuva salis zjbs ....that's lame
Anonimas
5745
;D
Anonimas
5745
Norėtųsi sakyti, kad ne į temą čia viskas, bet tikrai yra tokių žmonių.Žinoma, ne visi.
|

