pavydit ir tiek
Lietuva prieš JAV. - Prieš juos laimime, kas 6metus. 1998, 2004. Tai mūsų proga parodyti savo ryžtą.
Anonimas
5235
Anonimas
5588
#40 uzsikrusk
Anonimas
5704
JAV - DIDZIAUSIAS SUDAS VISOJE VISATOJE!!!!!
Anonimas
5726
#36 tu siaip debilas ar tik apsimeti tokiu?
Anonimas
5761
#36 EIK NX!
Anonimas
5762
nekenčiu šitų juodašiknių
Anonimas
5762
Nu jo, grazau zaidimo ir susizaidimo nebuvo...
Anonimas
5763
pritariu #37
Anonimas
5763
#36 Amerikiečiai žaidė kaip gyvuliai,o ne mus kaip kiaules skerdė.
Anonimas
5763
Lietuviams subines amerikiečiai išspardė. Kaip kiaules juos paskerdė tiesiog. Bet stebint rungtynes akivaizdu, kad amerikiečiai net nesistengė. Toks vaizdas, kad lietuviai patys pasiskerdė. :D :D :D :D :D
Anonimas
5763
parodete su demotyvacijom,nesamoniu prikalbejot
Anonimas
5763
nera sansu
Anonimas
5763
Visos Simpsonu, Futuramos ir Seimos bico serijos vienoje vietoje - nemokamai!!! www.simpson.lt
Anonimas
5763
Visos Simpsonu, Futuramos ir Seimos bico serijos vienoje vietoje - nemokamai!!! www.simpson.lt
Anonimas
5763
liko 4 minutės iki kašio :D
Anonimas
5763
geras pastebėjimas :D
Anonimas
5763
Yay
Anonimas
5763
laimesim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5763
#24-> Jeigu laimesim- bus manau savaites ;)
Grazke123
5763
Lietuva laimes :)
Anonimas
5763
Manau galėtų būti savaitės demotyvacija.
Anonimas
5763
geras šitas! :))
Lukaz33
5763
Suport from latvia good luck Lithuanian brothers we alredy bought beer and wait dame a lot I hope Lithuania beat americans :)
anonimas
5763
mes laimesim! :)
Anonimas
5763
anglijoje visi lietuviai pagerbe rugsejo 11 tylos minute. anglijos lietuviai irgi mire amerikoje per rugsejo 11
Anonimas
5763
5# tuscios galvos savininke, kaip jaustumeis jei juodziai kazka tokio sakytu su sausio 13? galva galvok, moli..
Anonimas
5763
Anglijos lietuviai fanai didesni uz lietuvos fanus lietuvoje, nes anglijoje daugiau lietuviu daug kas emigravo todel mazai tiek ir atvaziuoja palaikyti lietuvos
Anonimas
5763
#2 prtitariu ;]]
Anonimas
5763
kokie dar anglijos lietuviai, apie ka cia snekat nesuprantu
Anonimas
5763
bet snd anglijos lietuviai irgi ziures sias rugntynes anglijoje ar praleis del sunkaus darbo anglijoje?
Anonimas
5763
nu bl dabar su tais anglijos lietviais Seip tai per daug sutapimu kad laimim kas 4metus ir dar snd 09-11
Anonimas
5764
As noriu kad anglijos lietuviai dirbantys sudina darba anglijoje laimetu ir gryztu i lietuva
Anonimas
5764
NEJAUGI?? :OO DAR viena demotycija su kašiu! :o
Anonimas
5764
Jezau, jezau, o ka jus sakytumet jei pralostu?
Anonimas
5764
#5 kopijuoji vieną demotyvaciją. Oho kaip originalu..........
Anonimas
5764
#5 tavo durna galva pasikartos. Daunas nx
Anonimas
5764
rugsejo 11 ivykiai pasikartos
Anonimas
5764
like like:)))
Bigituskinas
5764
Gerai pastebeta :))
zopaTM
5764
nelauzikim tradicija :D
sqlD
5764
Dar vienas geras sutapimas :)
|

