Lietuva prieš JAV. - Prieš juos laimime, kas 6metus. 1998, 2004. Tai mūsų proga parodyti savo ryžtą.

2010.09.10 dovydas69
  • 400
42
ltu, usa







Nuotraukos nėra
Anonimas 5235    
pavydit ir tiek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#40 uzsikrusk

Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
JAV - DIDZIAUSIAS SUDAS VISOJE VISATOJE!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
#36 tu siaip debilas ar tik apsimeti tokiu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#36 EIK NX!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
nekenčiu šitų juodašiknių
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Nu jo, grazau zaidimo ir susizaidimo nebuvo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
pritariu #37
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#36 Amerikiečiai žaidė kaip gyvuliai,o ne mus kaip kiaules skerdė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Lietuviams subines amerikiečiai išspardė. Kaip kiaules juos paskerdė tiesiog. Bet stebint rungtynes akivaizdu, kad amerikiečiai net nesistengė. Toks vaizdas, kad lietuviai patys pasiskerdė. :D :D :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
parodete su demotyvacijom,nesamoniu prikalbejot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
nera sansu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Visos Simpsonu, Futuramos ir Seimos bico serijos vienoje vietoje - nemokamai!!! www.simpson.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Visos Simpsonu, Futuramos ir Seimos bico serijos vienoje vietoje - nemokamai!!! www.simpson.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
liko 4 minutės iki kašio :D
dovydas69 5763    
Mes už LIETUVĄ. Gero krepšinio :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
geras pastebėjimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Yay
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
laimesim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#24-> Jeigu laimesim- bus manau savaites ;)
Nuotraukos nėra
Grazke123 5763    
Lietuva laimes :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Manau galėtų būti savaitės demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
geras šitas! :))
Nuotraukos nėra
Lukaz33 5763    
Suport from latvia good luck Lithuanian brothers we alredy bought beer and wait dame a lot I hope Lithuania beat americans :)
anonimas 5763    
mes laimesim! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
anglijoje visi lietuviai pagerbe rugsejo 11 tylos minute. anglijos lietuviai irgi mire amerikoje per rugsejo 11
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
5# tuscios galvos savininke, kaip jaustumeis jei juodziai kazka tokio sakytu su sausio 13? galva galvok, moli..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Anglijos lietuviai fanai didesni uz lietuvos fanus lietuvoje, nes anglijoje daugiau lietuviu daug kas emigravo todel mazai tiek ir atvaziuoja palaikyti lietuvos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#2 prtitariu ;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
kokie dar anglijos lietuviai, apie ka cia snekat nesuprantu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
bet snd anglijos lietuviai irgi ziures sias rugntynes anglijoje ar praleis del sunkaus darbo anglijoje?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
nu bl dabar su tais anglijos lietviais Seip tai per daug sutapimu kad laimim kas 4metus ir dar snd 09-11
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
As noriu kad anglijos lietuviai dirbantys sudina darba anglijoje laimetu ir gryztu i lietuva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
NEJAUGI?? :OO DAR viena demotycija su kašiu! :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Jezau, jezau, o ka jus sakytumet jei pralostu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#5 kopijuoji vieną demotyvaciją. Oho kaip originalu..........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#5 tavo durna galva pasikartos. Daunas nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
rugsejo 11 ivykiai pasikartos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
like like:)))
Nuotraukos nėra
Bigituskinas 5764    
Gerai pastebeta :))
zopaTM 5764    
nelauzikim tradicija :D
sqlD 5764    
Dar vienas geras sutapimas :)
Grįžti į viršų