nu ka chebra jungiam sviesa ;D
Lietuva, tavo namai - 2011m. Kovo 26 d. 20:30 val.
sima48
5573
Anonimas
5573
nea aš tj išjungsiu
anonimas
5573
ne vien lietuvoi jauciu tas sviesas niekas nejungs
Anonimas
5574
Aišku kad mano :P Lietuvoje labai madingas bandos instinktas :))
Anonimas
5574
Tai tikrai nebus Lietuva, nes Lietuvoj visi elektrą taupo. Taigi tai tik į naudą lietuviams.
Spameris
5574
#6 Tu nors mobą išjunk, jau bus gerai.
povilasq
5574
emm, ne.
Anonimas
5574
Pabandykit isivaizduoti kas desis kokiam panevezy ar kaune :D
MindziuX
5574
Bl pradzioj galvojau video cia bus, ziuriu nekrauna, tai po to tik supratau :D
Anonimas
5574
+1 :D
sima48
5574
neeee , as skendesiu tamsoje ;D
Akvile
5574
Neee... Mano namai ten, kažkur tamsoje :)
Anonimas
5574
tai as siand nakti isiungsiu kazkur 3h sviesas , tai nereiks ryt to daryt :)
Anonimas
5574
Tik sviesa isjunkti
Anonimas
5574
o ir telika su pc reik isjunkt? :D
Fanatikeee
5579
geras :D
Anonimas
5581
kaip sita suprast?
belieber
5581
:D nu nu.
|

