ADE ATEITU VISI NUALPTU NUO JO REPO IR BALSO!
Lietuviški reperiai - tai ne vien Mad Money, Jama&W ar Alekna...
Anonimas
4958
Anonimas
4987
Jo lietuvos reperiai tai ne vien tas sudas, kuri tu isvardinai. Ypac ALEKNA. Sudu sudas, kitaip nepavadinsi.
Anonimas
4987
Karoona ateitu tai gi talentai aukstim kojom apsiverstu...
Anonimas
4988
tai gal atsigaukit?? jama and w bent girdejot loxeliai??www.youtube.com/watch?v=Q09sOFiD4Fo (top komentus atkreipkit demesi) jis vienas geriausiu, bet sitas bicas irgi matos toli eis
Emma11956
4988
Alekna, Mad Money, Jama&W ir visi kiti, klausykit ir mokykitės, nes jums iki šito vaikinuko kaip iki mėnulio ;)
Anonimas
4989
ruta tai marzdau - nahui cia atejei??? :D
Anonimas
4989
www.facebook.com/berneckas/posts/404603676274053?notif_t=share_reply
Anonimas
4989
koks cia dar reperis kitu "savo kuryba" lmao.. lyrika visa pavogta is "atmosphere" dainu pizdon toki
Anonimas
4989
daina nuplagijuota :( bet balsas gražus :)
Anonimas
4989
Nesitikėjau, kad Lietuva turi tokių talentų :)
Tomax
4989
Eminemai, čia tu?
C11
4989
#8 Na, jis pusiau rusiškai varo, kažin ar trim kalbom repuos. Moka vaikis "ble" su "*ujnia" rimuot ir ramu.
Anonimas
4989
kas per pana galėjo jį palikt....
Anonimas
4989
siurpas per kuna ejo
Anonimas
4989
#3 Norėčiau Aleknos paklausyt angliškai repuojančio....
Anonimas
4989
Rūtai į snuki p*st už tokius žodžius.
Anonimas
4989
#5 tai pagal tave turėjo visus reperius surašyt? taigi nematai kad daugtaški padėjo.
igoogle
4989
Oi mažai žinot žiūriu reperių... Paklausykit Tie geresni, Lilas, Karoona, Domas, Shamanas, Ade.. Vardint ir vardint tuos reperius Lietuvos.
bujojus
4989
#3 Nu jo, alekna prieš šitą nieko vertas :|
C11
4989
Net nelyginkit su Alekna.
mikruske
4990
Aha šitas gerai pavarė, net žiūrėdama tv sakiau kad va čia tai tikrai praeis :) Turi talentą ir tikrai albai švariai dainuoja.
coliuke_
4990
Šaunuolis. ;)
|

