ADE ATEITU VISI NUALPTU NUO JO REPO IR BALSO!
Lietuviški reperiai - tai ne vien Mad Money, Jama&W ar Alekna...
Anonimas
4953
Anonimas
4981
Jo lietuvos reperiai tai ne vien tas sudas, kuri tu isvardinai. Ypac ALEKNA. Sudu sudas, kitaip nepavadinsi.
Anonimas
4982
Karoona ateitu tai gi talentai aukstim kojom apsiverstu...
Anonimas
4982
tai gal atsigaukit?? jama and w bent girdejot loxeliai??www.youtube.com/watch?v=Q09sOFiD4Fo (top komentus atkreipkit demesi) jis vienas geriausiu, bet sitas bicas irgi matos toli eis
Emma11956
4983
Alekna, Mad Money, Jama&W ir visi kiti, klausykit ir mokykitės, nes jums iki šito vaikinuko kaip iki mėnulio ;)
Anonimas
4983
ruta tai marzdau - nahui cia atejei??? :D
Anonimas
4983
www.facebook.com/berneckas/posts/404603676274053?notif_t=share_reply
Anonimas
4983
koks cia dar reperis kitu "savo kuryba" lmao.. lyrika visa pavogta is "atmosphere" dainu pizdon toki
Anonimas
4984
daina nuplagijuota :( bet balsas gražus :)
Anonimas
4984
Nesitikėjau, kad Lietuva turi tokių talentų :)
Tomax
4984
Eminemai, čia tu?
C11
4984
#8 Na, jis pusiau rusiškai varo, kažin ar trim kalbom repuos. Moka vaikis "ble" su "*ujnia" rimuot ir ramu.
Anonimas
4984
kas per pana galėjo jį palikt....
Anonimas
4984
siurpas per kuna ejo
Anonimas
4984
#3 Norėčiau Aleknos paklausyt angliškai repuojančio....
Anonimas
4984
Rūtai į snuki p*st už tokius žodžius.
Anonimas
4984
#5 tai pagal tave turėjo visus reperius surašyt? taigi nematai kad daugtaški padėjo.
igoogle
4984
Oi mažai žinot žiūriu reperių... Paklausykit Tie geresni, Lilas, Karoona, Domas, Shamanas, Ade.. Vardint ir vardint tuos reperius Lietuvos.
bujojus
4984
#3 Nu jo, alekna prieš šitą nieko vertas :|
C11
4984
Net nelyginkit su Alekna.
mikruske
4984
Aha šitas gerai pavarė, net žiūrėdama tv sakiau kad va čia tai tikrai praeis :) Turi talentą ir tikrai albai švariai dainuoja.
coliuke_
4984
Šaunuolis. ;)
|

