ADE ATEITU VISI NUALPTU NUO JO REPO IR BALSO!
Lietuviški reperiai - tai ne vien Mad Money, Jama&W ar Alekna...
Anonimas
4956
Anonimas
4985
Jo lietuvos reperiai tai ne vien tas sudas, kuri tu isvardinai. Ypac ALEKNA. Sudu sudas, kitaip nepavadinsi.
Anonimas
4985
Karoona ateitu tai gi talentai aukstim kojom apsiverstu...
Anonimas
4986
tai gal atsigaukit?? jama and w bent girdejot loxeliai??www.youtube.com/watch?v=Q09sOFiD4Fo (top komentus atkreipkit demesi) jis vienas geriausiu, bet sitas bicas irgi matos toli eis
Emma11956
4986
Alekna, Mad Money, Jama&W ir visi kiti, klausykit ir mokykitės, nes jums iki šito vaikinuko kaip iki mėnulio ;)
Anonimas
4986
ruta tai marzdau - nahui cia atejei??? :D
Anonimas
4987
www.facebook.com/berneckas/posts/404603676274053?notif_t=share_reply
Anonimas
4987
koks cia dar reperis kitu "savo kuryba" lmao.. lyrika visa pavogta is "atmosphere" dainu pizdon toki
Anonimas
4987
daina nuplagijuota :( bet balsas gražus :)
Anonimas
4987
Nesitikėjau, kad Lietuva turi tokių talentų :)
Tomax
4987
Eminemai, čia tu?
C11
4987
#8 Na, jis pusiau rusiškai varo, kažin ar trim kalbom repuos. Moka vaikis "ble" su "*ujnia" rimuot ir ramu.
Anonimas
4987
kas per pana galėjo jį palikt....
Anonimas
4987
siurpas per kuna ejo
Anonimas
4987
#3 Norėčiau Aleknos paklausyt angliškai repuojančio....
Anonimas
4987
Rūtai į snuki p*st už tokius žodžius.
Anonimas
4987
#5 tai pagal tave turėjo visus reperius surašyt? taigi nematai kad daugtaški padėjo.
igoogle
4987
Oi mažai žinot žiūriu reperių... Paklausykit Tie geresni, Lilas, Karoona, Domas, Shamanas, Ade.. Vardint ir vardint tuos reperius Lietuvos.
bujojus
4987
#3 Nu jo, alekna prieš šitą nieko vertas :|
C11
4987
Net nelyginkit su Alekna.
mikruske
4987
Aha šitas gerai pavarė, net žiūrėdama tv sakiau kad va čia tai tikrai praeis :) Turi talentą ir tikrai albai švariai dainuoja.
coliuke_
4987
Šaunuolis. ;)
|

