Lietuviškos Alpės - arba cheminių atliekų sąvartynas palei Via Baltica

2010.09.13 Oranje
  • 68
14
alpes, kalnai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Mano miesto paziba, jau ne viena esam apgave kad tikri kalnai :0 o jei , ka cia tik gipsas, taigi ekologinio pavojaus nera, nebent ekonominis, kai valdzia paprasys pinigu sunaikint kalnus ir pinigus isvogs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#12 Pas mane fotike :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Ojeij, iš ties labai sena nuotrauka. Nes nuo Kėdainių jie puiiikiai matosi
Plektruda 5760    
bet kaip gražu, balti kalnai, antytės plaukioja... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
#11 o kur galima daugiau ft pamatyti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Cia jukgi tik trasu gamybines atliekos, is ju jau isspausta viskas kas imanoma. Ir beje... Nuo ju virsaus vaizdas daug geresnis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
shuldubuldu, tu ju tikriausiai nemates?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
"įspūdingiau"? Linksma....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Sita foto senai daryta, dabar siek tiek ispudingiau atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#5 mždg 8km nuo kdn centro ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Netoli Kėdainių, kitaip tariant pramonės rajone. ;p
Nuotraukos nėra
dzemas579 5761    
o čia ne kėdainiai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
paprasciausias gipsas, jokios ten chemijos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
rimtai kai alpes :D
Grįžti į viršų