Kiekvienais metais bent kelis kart pravažiuoju Lenkiją, jei ką.
Lietuvos - Lenkijos siena - Tai sakai Lietuvoje keliai prasti?
Anonimas
4143
Anonimas
4143
Žinau, kad nemėgstat lenkų, bet nieko nepakeisit, galit daryt ką norit, bet kai kurie dalykai ten geresni, įskaitant kelius
Anonimas
4143
Ar jus buvot lenkijoj, kad taip snekat?:)
Anonimas
4143
Kada paskutinį kartą Lenkijoj buvai? Ten keliai daug geresni.
Anonimas
4143
pritariu skrepliui :D
Anonimas
4144
dusk vapšė. Lietuvos keliai daug geresni uz lenkijos
Anonimas
4144
:) Nereikia. Tiek Lenkijoj, tiek Lietuvoj yra gerų keliukų ir yra prastų keliukų.
|

