Kiekvienais metais bent kelis kart pravažiuoju Lenkiją, jei ką.
Lietuvos - Lenkijos siena - Tai sakai Lietuvoje keliai prasti?
Anonimas
4145
Anonimas
4145
Žinau, kad nemėgstat lenkų, bet nieko nepakeisit, galit daryt ką norit, bet kai kurie dalykai ten geresni, įskaitant kelius
Anonimas
4145
Ar jus buvot lenkijoj, kad taip snekat?:)
Anonimas
4146
Kada paskutinį kartą Lenkijoj buvai? Ten keliai daug geresni.
Anonimas
4146
pritariu skrepliui :D
Anonimas
4146
dusk vapšė. Lietuvos keliai daug geresni uz lenkijos
Anonimas
4146
:) Nereikia. Tiek Lenkijoj, tiek Lietuvoj yra gerų keliukų ir yra prastų keliukų.
|

