Vaikai eikit pirma vasara padirbet, o paskui noresit jau patys i mokykla.. :D
Liko tik mėnesis... - Ir vėl prasidės visos kančios..
Anonimas
4707
Anonimas
4708
Kad kas leistu sugristi i ta mokykla,primokeciau netgi :)))
Anonimas
4708
man tas pats jausmas tokia tustuma :D#5
Anonimas
4708
Kaip keista ziuret i tokias demo ir suprast, kad tai pirmieji metai, kai nebereikes i mokykla
Anonimas
4709
Laukiu labai. :)))
Firework
4709
Ne visiems :p
Anonimas
4709
Liko tik menesis ir bus teises va tada tai bus px ta sule
autoshot
4709
Kokio galo priminei?
|

