Likti apkvailintam - Ne taip jau ir blogai

2011.06.16 varskietukas
  • 334
35
Likti apkvailintam







Nuotraukos nėra
Anonimas 4867    
neikliuvau, ha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
kurva. ikliuvau:D
para-noir 5270    
Neikliuvau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5276    
neapipiso :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5321    
neikliuvau ir as. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5357    
#29 ash irgi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
Deja bet neikliuvau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5486    
Tipo neimanom?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5486    
tsss jau is pirmo sakinio aisku kad isdurke:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
net nebandžiau :D žinojau seai kad įmanoma :D
Monakiux 5489    
Geras :D.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
Sitas gi jau buwo :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
LoL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
neprigavo, nes kai tik perskaiciau pirmaja typo tiesa iskarta zinojau kas ce bus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
faina. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
Prigavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
#15 #17 #18 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
nebandziau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
#15 jeigu tau atrodo ,jog aplink tave visi durniai ,reiškias tu turi psichologinių problemų,tikrai pamąstyk apie tai, tai nėra normalu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
He he net pralinksmino :) pabandžiau o tada visi punktai atitiko viską kaip yra :))) smagu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
įkliuvau bet tikrai nesišypsojau, nes aš ne durnius. visi aplinkui mane yra durniai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
blt paskaičiau pirmą punktą,ir pabandžiau....
ega 5491    
#12 Man iseina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
man labiau patinka bajeris, kad neišeina nosim alkūnės paliest ;D nes tikrai neišeina:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
Neko idemiai perskaityk dar karta 3punkta... vcirajet to ko pats nesupranta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
1 punitas netiesa nes as juos visus palieciau. nebent kalba ejo apie tai kad vienu metu visus paliest bet kadangi nebuvo parasyta reiskias ne, kas reiskia jog visa sita demotyvacija yra melas nes as ne kiek nenusisypsojau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
Visus eina paliesti....
Spameris 5491    
Visą gyvenimą maisto likučius iš protinių dantų traukiu liežuviu, taip kad neapipisit taip paprastai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
prigavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
negali, nes tie dantys ja ismusti tam noliferiui
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5491    
#4 Kaip suprast "iš facebook laikų"? Aš net facebook nesu gyvenime susikūręs.
zilwis777 5491    
Viliau, buvo girdėję šitą... iš facebook'o laikų matosi.
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5491    
Dar prisimenu kada siųsdavo šitą prieš kelis metus į Skype.. Demotyvacijos nevertėjo kurt.
Geras_Iksas 5491    
pirmo nepadariau nes zinau kad galima paliest visus dantis nes daznai lieciu ir gavosi fail.. :/
zilwis777 5491    
Autoriau,nepyk, kad šiek tiek iškraipiau tavo demo. :)
Grįžti į viršų