neikliuvau, ha :D
Likti apkvailintam - Ne taip jau ir blogai
Anonimas
4867
Anonimas
5219
kurva. ikliuvau:D
para-noir
5270
Neikliuvau
Anonimas
5276
neapipiso :D
Anonimas
5321
neikliuvau ir as. :D
Anonimas
5357
#29 ash irgi :D
Anonimas
5482
Deja bet neikliuvau :)
Anonimas
5486
Tipo neimanom?:D
Anonimas
5486
tsss jau is pirmo sakinio aisku kad isdurke:D
Anonimas
5488
net nebandžiau :D žinojau seai kad įmanoma :D
Monakiux
5489
Geras :D.
Anonimas
5490
Sitas gi jau buwo :/
Anonimas
5490
LoL
Anonimas
5490
neprigavo, nes kai tik perskaiciau pirmaja typo tiesa iskarta zinojau kas ce bus...
Anonimas
5490
faina. ;D
Anonimas
5490
Prigavo :D
Anonimas
5491
#15 #17 #18 xD
Anonimas
5491
nebandziau
Anonimas
5491
#15 jeigu tau atrodo ,jog aplink tave visi durniai ,reiškias tu turi psichologinių problemų,tikrai pamąstyk apie tai, tai nėra normalu.
Anonimas
5491
He he net pralinksmino :) pabandžiau o tada visi punktai atitiko viską kaip yra :))) smagu
Anonimas
5491
įkliuvau bet tikrai nesišypsojau, nes aš ne durnius. visi aplinkui mane yra durniai.
Anonimas
5491
blt paskaičiau pirmą punktą,ir pabandžiau....
ega
5491
#12 Man iseina
Anonimas
5491
man labiau patinka bajeris, kad neišeina nosim alkūnės paliest ;D nes tikrai neišeina:D
Anonimas
5491
Neko idemiai perskaityk dar karta 3punkta... vcirajet to ko pats nesupranta
Anonimas
5491
1 punitas netiesa nes as juos visus palieciau. nebent kalba ejo apie tai kad vienu metu visus paliest bet kadangi nebuvo parasyta reiskias ne, kas reiskia jog visa sita demotyvacija yra melas nes as ne kiek nenusisypsojau.
Anonimas
5491
Visus eina paliesti....
Spameris
5491
Visą gyvenimą maisto likučius iš protinių dantų traukiu liežuviu, taip kad neapipisit taip paprastai.
Anonimas
5491
prigavo :D
Anonimas
5491
negali, nes tie dantys ja ismusti tam noliferiui
Vilius_4_eminem
5491
#4 Kaip suprast "iš facebook laikų"? Aš net facebook nesu gyvenime susikūręs.
zilwis777
5491
Viliau, buvo girdėję šitą... iš facebook'o laikų matosi.
Vilius_4_eminem
5491
Dar prisimenu kada siųsdavo šitą prieš kelis metus į Skype.. Demotyvacijos nevertėjo kurt.
Geras_Iksas
5491
pirmo nepadariau nes zinau kad galima paliest visus dantis nes daznai lieciu ir gavosi fail.. :/
zilwis777
5491
Autoriau,nepyk, kad šiek tiek iškraipiau tavo demo. :)
|

