Lindimas į šikną. - O tu, kaip giliai sugebi sulįsti?

2010.04.24 Pouu
  • 195
15
Lindimas į šikną.







Pouu 5805    
#1 Tai kai tokį rasi, atsiųsk, pakeisiu. :) #3 Kaip ir kitos x visų šio tinklapio demotyvacijų. #4 hmm.. man tai jis nesimato... :) #6 Pakomentuok nors normaliai, levekai tu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
Geras šitas .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
tegu nardo,gal galva prasiskels
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
Naras ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
giliai giliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
jo, yra miegeju listi i sikna ... yra net ir kuriems sekasi! (profas!)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Ne blyn ne photoshop!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
photoshop
SmiLeZ 5868    
leva
Nuotraukos nėra
justokas11 5899    
leva
Wazzeee 5904    
shit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
nesamone kazkokia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
#1 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
Turetu paveiksliukas buti kaip kaikas lenda i kitu sikna o ne i savo.
Grįžti į viršų