"Lithuania Vodka","Jack Daniels","Grand Cavalier" - Galėčiau vardinti ir vardinti....

2011.02.03 Mykolasss
  • 427
49
visas, liudesys, tik, del, kubiliaus







Nuotraukos nėra
Anonimas 4910    
#48 Tai vadinama dėmesio trūkumu. Gerą muziką galima klausyti ir tyliai, o jei leidi taip, kad kaimynų langai dreba, tai dėl kažko smarkiai kompleksuoji.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4960    
muzika tikrai ne per ausines reik klausyt o pasileist pilnu garsu per visa nama :w
Nuotraukos nėra
Anonimas 5192    
koks gėrimas gali būt be muzikos ir be draugų, neįmanomas ir lievas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5299    
Аренда, <a href="www.prokatavto.com.ua/">прокат авто</a> с водителем и без
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Man tai juokingi jūs visi kur sakot, jog jei geri iškart alkoholikas. Taip, muzika AHUJIENAS būdas nusiramint ir pralinksmėt, bet tikrai sunku varžytis kai prie visa to pridedi taurę kokio nors geresnio gėrimo ar kokteilio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
#42
savaitgali nusipirkau tauro brandziojo ir istaskiau. Geriausias savaitgalis gyvenime.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Jau geriau muzikos klausyt, negu lakti kaip chroniui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
jack daniels... idomu ar iperki toki dalyka,vaikeli? :D
cento alu nusiperka jauciu ir geria kur nors 5iese :D ir kietus primeta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#24 tik lietuviai pasizymi tokiais komentarais...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#34 as zudikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Mano tlf...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
cha cha mano ausines irgi su izolke suklijuotos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Kubiliu ant uzgaviniu lauzo , chebra davai grazus kepsniukas gausis , zvengciau kaip arkliukas , bet taip butu gerai :D sorry chebra gal kam atrodys , kad s parasiau , bet daugelis neatsisakytu tokios baisios egzekucijos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
O ,senieji draugai !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
gerkite kaukolini!!!!!!!!!!!
bus tada nauda valstybei ir laidojimo rumams
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
#20 nuzudei :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
futbolas, futbolas, futbolas, futbolas.... galėčiau kartoti ir kartoti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
#2 Seip rep ir hip-hop the best!!
O visas popsas uzknisa juodai! :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
zyme vis tiek geriausia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Jei vyras tai būtinai alkoholikas. Jei vyras turi darbą arba šeimą ar šiaip veiklos tai retai kada jis gers. Trūksta Lietuvos vyrams tos veiklos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
#24 kam nors..
Nuotraukos nėra
Dev 5622    
#24 tai tu saunus vyras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Vo cia geras =]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Jack all the way...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Lithuanian Vodka truputi ne is tos lygos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
man tai muzika , bokso kriause , kacelka, arba kam nors snuki ismalt tik taip nusiramint galiu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
#20 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Juste, Malvinka is trecio auksto, tokia puskurve Ilona. Tam kartui geriau pasidaro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
eikit jus, geria uz kampo susede bambali pigaus alaus arba vodzios, o cia jau jackus kala
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
WIN ! :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Cia ziuriu puse skaitytoju neturi humoro jausmo ir viska priima uz ziauria tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
as isvis kazkaip nesuprantu kas yra liudesys :D bunu nebent piktas kartaios o liudnas niekada
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Pirma paklausai muzikos. O tada ieškai liūdnų draugų, su kuriais būtų galima paskandint tą liūdesį ..
Nuotraukos nėra
Mykolasss 5622    
Kas supranta kaip prikolą, o gal būt kažkam giminėj taip yra tai labai skaudžiai priima. Jeigu toks būčiau tai jau pc seniai nebeturėčiau, namų čiuju irgi. : ]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Na depresija jam nebaisi. Depresija reikia blaivaus proto.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
no offence ,bet ar Jūs matėt kultūros žmones blaivius? menininkus blaivius? Užupy gal nebuvot ? šiaip pamastymui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Gaila autoriaus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
man nepatiko :> sugadintas žmogus ir tiek. :) dėjau ant tokių alkoholikų kaip autorius. tiesiog esi neišprusęs kaimietis kuriam galvoj tik išgertuvės ir nesimato jokios kultūros. nu ką padarysi tik gaila,kad tokių lietuvėlėj daug...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
++ :D man patiko šitas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
taip gniauzdamas liudesy griauni savo ir taip sudina gyvenima :)
kiki17 5622    
skandinkis ir toliau tam savo snapse.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
žymės geros .
jo kartais su muzika, kartais su alco . o kartais ir su tuo ir su tuo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
#2 nesvabru kokia mz tinka ir repas ar hi hopas atsipalaidavimui ypac tinka koks gero rocko gabalas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
o! tu geri! koks tu kietas! eik tu sau.......
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Sudo klausysi tada? :D Ir atmesi tikra muzika?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
žymės kaip visada kubilius ir kaip visada linksma ;')
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Lol, zudikis sau, o dar geriau susikisk i sikna savo vodkas, o mes geriau muzikos pasiklausysim tik aisku ne rapo ir hip-hopo :D
Teenagor 5622    
pwned :D
Grįžti į viršų