eik tu nahui pingwiWATAFAK! gryzk i savo urva ir bliauk ten, geda darot tikrom demotivacijom
Liūdna ne dėl to,kad man pamelavai... - O dėl to, kad negalėsiu daugiau tavimi tikėti..
Anonimas
5548
micalota
5701
kaip uzknisa mane sita demo.. kartojasi ir kartojasi
pingviniuke
5702
#1 Mayt niekada nesi patyrusi tikro nusivylimo zmogumi. Nes kai nusivyli juo viena karta paskui vis bijai kad jis nepasielgtu taip pat.
Anonimas
5704
nesamone, jei iki tol tikejai,negali tikejimas po vieno sumelavimo dingti...cia dar viena demo nusivylusioms savim panoms
|

