Lopas ne tas, kuris nerūko - o tas, kuris pirmiau paliks gyvenimą.

2011.09.09 Lukaku
  • 8
20
Lopas ne tas, kuris nerūko







Nuotraukos nėra
Anonimas 4914    
Nepropaguoju rūkymo, bet autorius vaikas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5144    
#18 nu ir maladiec :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5181    
#3 o as rukau netik cigaretes ir man ir man 75
Nuotraukos nėra
Anonimas 5328    
Taip gaunasi, kad zmones sergantys AIDS, veziu ar kita mirtina liga yra lopai. Nulis logikos
NandP 5402    
Bled tokia šūdina demotyvacija, kad net nėra kaip normaliai jos pakomentuoti...
Spartasaurus 5402    
#14 man irgi atrodo kad tu ant saves stumi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
ne bl sau...
Spartasaurus 5403    
#9 tu cia man ? :D
naktigonex 5403    
Stumimas kažkoks.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
Mariui tai tikrai pritariu, o #2 SUTINKU!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
#3 Vaikeli, as galiu tave pravirkdyti greiciau jei tik nori ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
captain lopas tu..
Spartasaurus 5403    
lopas tas kuris ruko ir stumia ant tu kurie neruko


IM NOT CAPTAIN OBVIOUS >:O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
Mano prosenele ruko nuo 16m, db jai 86. Demotyvatoriau ziurek ilgiau isgyvenk ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
lopas kuris sita demo sukure
anonimas 5403    
anksciau ar veliau paliksi ta gyvenima vistiek lemtis ta pati
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
visiskai pritariu mariui.. krc visiskai no sense logika... Jeigu as mirsiu 20 metu tai as lopas ,o zmogus mires90 metu axujienas?? atsigaukit kausai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
#1 Apsiverk rukoriau !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
as visada kai pamatau demo ape cigaretes uzsimanau parukyt, tai jei norit demotyvuot rukyt tj geriau nekurkit sia tema demotivaciju.p y d a r a i jus nelaimingi.jei as mirsiu tai bus jusu kalte.sugebesit gyvent su sia mintim?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
Idioto demotyvacija, be logikos zodziai. Ar rukai ar ne, cia zmogaus reikalas, ir kiek tu gyvensi tikrai nuo to nepriklauso. Todel svaistytis tokiais zodziais kaip lopas siuo atveju yra gerokai per drasu.!
Grįžti į viršų