#10 Botu botas :D
Loterija - mokestis už prastas matematikos žinias
Anonimas
5644
Anonimas
5648
Fk you captain obvious
Anonimas
5649
#10 del debilu esi sukurtas ;)
Anonimas
5650
#10
GraffitiXIX
5650
#10 :D
Anonimas
5650
vajezau...kas gali nesuprast šitos demo... nu tai tipo jei nesimokei matematikos mokykloj tai negausi gerai apmokamo darbo ir pirksi loterijos bilietus tikėdamasis ką nors išlošt....
Anonimas
5651
Aisku laimi, apskritai, kazkas juk turi laimet... Kokia apskritai prasme butu zaisti? ;D
Anonimas
5651
bet zmones laimi :P
Anonimas
5651
Matematikoj yra tokia šaka kaip kombinatorika, kuri nagrinėja tikimybes jeigu ką ir nesvaikit kad matematikos čia nėra :)
Anonimas
5651
:D šiaip iš viso yra 75 kamuoliukai, 5 spalvos, tai kaip nebus dviženklio? :D
Anonimas
5651
amm.
Anonimas
5651
Kazkokie fail bilietai... Niekada pirmoj eilutej, T.Y. Melinoj eilutej nebus dvizenkliu skaiciu ir pan.
Anonimas
5651
bl jus ziaurus \/ ... cia laimet tokia tikimybe, kad nu nx :D ir dar klausia kur matematika
Anonimas
5651
O kur čia matematika? :)
GraffitiXIX
5651
?
|

