Loterija - mokestis už prastas matematikos žinias

2011.01.03 labadiena112
  • 63
15
loterija,mokestis,matematika,zinios







Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
#10 Botu botas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Fk you captain obvious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#10 del debilu esi sukurtas ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
#10
GraffitiXIX 5650    
#10 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
vajezau...kas gali nesuprast šitos demo... nu tai tipo jei nesimokei matematikos mokykloj tai negausi gerai apmokamo darbo ir pirksi loterijos bilietus tikėdamasis ką nors išlošt....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Aisku laimi, apskritai, kazkas juk turi laimet... Kokia apskritai prasme butu zaisti? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
bet zmones laimi :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Matematikoj yra tokia šaka kaip kombinatorika, kuri nagrinėja tikimybes jeigu ką ir nesvaikit kad matematikos čia nėra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
:D šiaip iš viso yra 75 kamuoliukai, 5 spalvos, tai kaip nebus dviženklio? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
amm.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Kazkokie fail bilietai... Niekada pirmoj eilutej, T.Y. Melinoj eilutej nebus dvizenkliu skaiciu ir pan.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
bl jus ziaurus \/ ... cia laimet tokia tikimybe, kad nu nx :D ir dar klausia kur matematika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
O kur čia matematika? :)
GraffitiXIX 5651    
?
Grįžti į viršų