Beveik toks pats durnas kaip ir šitas: gimtadienio-sveikinimai.eu/page/149/
M-1 Bieberio sveikinimas - Kiek džiaugsmo...
Anonimas
5030
Anonimas
5111
Cia ta kur bobute dainuoja :D
Anonimas
5146
nei man patinka nei nepatinka tas bieberis, bet jau istikro man jo gaila del tokiu faniu su psichine negalia... palikit jus ji ramybej ...
Anonimas
5147
Bet kas cia blogo tegu linksminas
Anonimas
5147
tiksliau 2:29
Anonimas
5147
PAZIUREKIT JOS TOKS KAIREJE MERGOS MINA 2:31
Anonimas
5179
is kur dar tokiu atsiranda kurva kaimietes
Anonimas
5379
nebeturi ka veikti?
Anonimas
5380
oh baby,baby,baby please... grauzk,gaidy,mano gaidy please...
Anonimas
5380
jom gera?
Anonimas
5383
sako fanai nenormalus, na tokie kaip antifanai #36 neatrodo itin normalus irg
salaga3
5383
o man jis patinka. turiu visus jo plakatus prisikales ant lentu nusipaisom taikini ir saudom kas oriniu kas bonka vienu zodiu kol jo nebuvo tai saudymas neidomus toks pilkas taikynys o db prasom (ps baigesi plakatai :( )
AtractQ
5385
*FaceDesk* bukit geri zmones, patikrinkit ar beprotnamy yra dar 2 laisvos vietos? Mirties ir gyvybes klausimas
Anonimas
5385
P.s. tai čia dar nieko. Mano dvi klasiokės, 10kės. beveik visad dėl jo į šūlė apsiverkusios ateina D:
Anonimas
5385
blem nesuprantu , tai rimtai taip mergos lydosi dėl to vaikio?
Anonimas
5385
#31 pagaidinsiu sako :D nejuokink, kur tu tokias pagaidinsi -.- malatkos krv cia rasineja
Anonimas
5385
Pzdc pazystu abi , kai ziauriai dar kaimynes mano :D kai lydziausi , nu db pagaidinsiu
Rocknroll
5385
i don't want to live on this planet anymore :( too suchos jau geriau mane CHUCK NORRIS suktuku isskraidintu i menuli
Anonimas
5386
myfacewhen.com/106/
fangtazia
5386
#23 asile tu bent zinai kas tas holokaustas, tu krc nebesedek prie pc suprask kas yra svarbu ir kas ne. Ka jis daba tau bloga padare nu kad grybas yra pritariu bet nu ko ant jo stumt tiek reikia? Nu gerai kazkam patina kitiem ne nu ir kas tai bet nu nelygink su tkiu dalyku tikrai ne!
Anonimas
5386
Man patiko ;) . gerai panos prikolina :)))) . jegute :)
Anonimas
5386
saunuoles(:
satanod
5386
kai debiles :D
kalimandzaras55
5386
Nesveikos : DD
Anonimas
5386
Byberis yra blogiau uz holokausta.
Anonimas
5386
hmm.... debiles
Anonimas
5386
#19 siaip pritariu, bet jie jau priprate, is jurbarko butum, ne kitaip sneketum, nk nepadarysi :)
Eimantass
5386
*bahurai
Eimantass
5386
Kaip nekenciu kai panos sneka su akcentu tokiu kaimietisku tai net vemt vercia, kai paxurai sneka su akcentu tai dar puse velnio bet kai panos tai....
Anonimas
5386
/facepalm
Anonimas
5386
#15 Ka tu cia vapse puliuoji ;D
Vileidzas
5386
tupos mergos is kur da tokiu gimsta
winston
5386
Stiprybės ir jėgų šių mergaičių tėvam.. augint atsilikusį vaiką be galo didelė nelaimė ir labai sunku :( Fukušimos princesės
Anonimas
5386
Kai žiauru Lietuvėlėj...
Tikruolis
5386
Šuo neiškentė ant galo jų spygavimo ir šlykščios dainos, urgzt pradėjo.
Anonimas
5386
pati demo tai nesamone bet video tai fun
Anonimas
5386
nu jos nesizude ir nesipjauste ir neverke, tiesiog dziauges, gal perdetas dziaugsmas, bet nieko tokio nenormalaus nematau,kiekvienas kitaip emocijas isreiskia lol:D
zvp
5386
Ir pasakykit, kad tai normalu.. ;/
Anonimas
5386
tai negyvenkit jei nenorit :D:D kzn, gal pirma karta i m1 paskambino, ir gyvai eteri kazka pasake, tai dziaugias, ka kbit tai ka zn
Anonimas
5386
i don't want to live on this planet anymore :(
Anonimas
5386
O mama, pagimdyk mane atgal, nebenoriu gyventi sitame nuo proto nuvaziavusiame pasaulyje.
Anonimas
5386
Man jų tikrai gaila...
Anonimas
5386
4,dlk?
Anonimas
5386
Gaila man ju
Anonimas
5386
Jau galvojau is tos laimes prades viena kitai pyzda laizyt. :)
Anonimas
5386
lol
Anonimas
5386
Adaptes :D
|

