M-1 Bieberio sveikinimas - Kiek džiaugsmo...

2011.09.25 obouqliux
  • 12
47
M-1 Bieberio sveikinimas



Nuotraukos nėra
Anonimas 5028    
Beveik toks pats durnas kaip ir šitas: gimtadienio-sveikinimai.eu/page/149/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5109    
Cia ta kur bobute dainuoja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5144    
nei man patinka nei nepatinka tas bieberis, bet jau istikro man jo gaila del tokiu faniu su psichine negalia... palikit jus ji ramybej ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5145    
Bet kas cia blogo tegu linksminas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5145    
tiksliau 2:29
Nuotraukos nėra
Anonimas 5145    
PAZIUREKIT JOS TOKS KAIREJE MERGOS MINA 2:31
Nuotraukos nėra
Anonimas 5177    
is kur dar tokiu atsiranda kurva kaimietes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5377    
nebeturi ka veikti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5378    
oh baby,baby,baby please... grauzk,gaidy,mano gaidy please...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5378    
jom gera?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5381    
sako fanai nenormalus, na tokie kaip antifanai #36 neatrodo itin normalus irg
Nuotraukos nėra
salaga3 5381    
o man jis patinka. turiu visus jo plakatus prisikales ant lentu nusipaisom taikini ir saudom kas oriniu kas bonka vienu zodiu kol jo nebuvo tai saudymas neidomus toks pilkas taikynys o db prasom (ps baigesi plakatai :( )
AtractQ 5383    
*FaceDesk* bukit geri zmones, patikrinkit ar beprotnamy yra dar 2 laisvos vietos? Mirties ir gyvybes klausimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5383    
P.s. tai čia dar nieko. Mano dvi klasiokės, 10kės. beveik visad dėl jo į šūlė apsiverkusios ateina D:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5383    
blem nesuprantu , tai rimtai taip mergos lydosi dėl to vaikio?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5383    
#31 pagaidinsiu sako :D nejuokink, kur tu tokias pagaidinsi -.- malatkos krv cia rasineja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5383    
Pzdc pazystu abi , kai ziauriai dar kaimynes mano :D kai lydziausi , nu db pagaidinsiu
Rocknroll 5383    
i don't want to live on this planet anymore :( too suchos jau geriau mane CHUCK NORRIS suktuku isskraidintu i menuli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5383    
Nuotraukos nėra
fangtazia 5384    
#23 asile tu bent zinai kas tas holokaustas, tu krc nebesedek prie pc suprask kas yra svarbu ir kas ne. Ka jis daba tau bloga padare nu kad grybas yra pritariu bet nu ko ant jo stumt tiek reikia? Nu gerai kazkam patina kitiem ne nu ir kas tai bet nu nelygink su tkiu dalyku tikrai ne!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
Man patiko ;) . gerai panos prikolina :)))) . jegute :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
saunuoles(:
satanod 5384    
kai debiles :D
Nuotraukos nėra
kalimandzaras55 5384    
Nesveikos : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
Byberis yra blogiau uz holokausta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
hmm.... debiles
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
#19 siaip pritariu, bet jie jau priprate, is jurbarko butum, ne kitaip sneketum, nk nepadarysi :)
Eimantass 5384    
*bahurai
Eimantass 5384    
Kaip nekenciu kai panos sneka su akcentu tokiu kaimietisku tai net vemt vercia, kai paxurai sneka su akcentu tai dar puse velnio bet kai panos tai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
/facepalm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
#15 Ka tu cia vapse puliuoji ;D
Vileidzas 5384    
tupos mergos is kur da tokiu gimsta
winston 5384    
Stiprybės ir jėgų šių mergaičių tėvam.. augint atsilikusį vaiką be galo didelė nelaimė ir labai sunku :( Fukušimos princesės
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
Kai žiauru Lietuvėlėj...
Tikruolis 5384    
Šuo neiškentė ant galo jų spygavimo ir šlykščios dainos, urgzt pradėjo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
pati demo tai nesamone bet video tai fun
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
nu jos nesizude ir nesipjauste ir neverke, tiesiog dziauges, gal perdetas dziaugsmas, bet nieko tokio nenormalaus nematau,kiekvienas kitaip emocijas isreiskia lol:D
zvp 5384    
Ir pasakykit, kad tai normalu.. ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
tai negyvenkit jei nenorit :D:D kzn, gal pirma karta i m1 paskambino, ir gyvai eteri kazka pasake, tai dziaugias, ka kbit tai ka zn
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
i don't want to live on this planet anymore :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
O mama, pagimdyk mane atgal, nebenoriu gyventi sitame nuo proto nuvaziavusiame pasaulyje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
Man jų tikrai gaila...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
4,dlk?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
Gaila man ju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
Jau galvojau is tos laimes prades viena kitai pyzda laizyt. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
Adaptes :D
Grįžti į viršų