Gaiiiląą tokiių žmQniių ;**
Maaama, koks čia kvapas?! - Oj, atleisk, dukrele, kitam kambary pravėriau langą, turbūt gryno oro papuolė.
Smiler
5209
Anonimas
5351
#9 I know right. :D
Anonimas
5555
YoviiTkos rašymo stilius just makes my day ^^
Anonimas
5555
tai kiki17 jei patinka tai eik i lauka o ne pro langa dziaukis namiseda tu
YoviiTka
5556
#5 Gęras'S x DD
Spameris
5556
#5 Kažkoks tu... įdomus...
pelislovas
5556
kaip tik atsidarau langa, kokie katinai laukiniai per langa isimeta, nusiaubia namus,privemia, sueda maista visa ir dingsta. dar kartais per langa prilyja!
kiki17
5556
man tai patinka prasidarai langa, ir koks geras oras isein bet taip gera net nemoku apsakyt , nors ka cia zinai koki tersala uostai :D
Teenagor
5556
chi. :)
Anonimas
5556
turbut is kokiu dainiu vejelis papute :D
YoviiTka
5556
gerra demO . ;D
|

