Gaiiiląą tokiių žmQniių ;**
Maaama, koks čia kvapas?! - Oj, atleisk, dukrele, kitam kambary pravėriau langą, turbūt gryno oro papuolė.
Smiler
5205
Anonimas
5348
#9 I know right. :D
Anonimas
5551
YoviiTkos rašymo stilius just makes my day ^^
Anonimas
5552
tai kiki17 jei patinka tai eik i lauka o ne pro langa dziaukis namiseda tu
YoviiTka
5552
#5 Gęras'S x DD
Spameris
5552
#5 Kažkoks tu... įdomus...
pelislovas
5552
kaip tik atsidarau langa, kokie katinai laukiniai per langa isimeta, nusiaubia namus,privemia, sueda maista visa ir dingsta. dar kartais per langa prilyja!
kiki17
5552
man tai patinka prasidarai langa, ir koks geras oras isein bet taip gera net nemoku apsakyt , nors ka cia zinai koki tersala uostai :D
Teenagor
5552
chi. :)
Anonimas
5552
turbut is kokiu dainiu vejelis papute :D
YoviiTka
5552
gerra demO . ;D
|

