Maaama, koks čia kvapas?! - Oj, atleisk, dukrele, kitam kambary pravėriau langą, turbūt gryno oro papuolė.

2011.04.09 Klebonas221
  • 320
11
noliferiai, iseikit, i, lauka, geriau







Smiler 5206    
Gaiiiląą tokiių žmQniių ;**
Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
#9 I know right. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
YoviiTkos rašymo stilius just makes my day ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
tai kiki17 jei patinka tai eik i lauka o ne pro langa dziaukis namiseda tu
YoviiTka 5553    
#5 Gęras'S x DD
Spameris 5553    
#5 Kažkoks tu... įdomus...
pelislovas 5553    
kaip tik atsidarau langa, kokie katinai laukiniai per langa isimeta, nusiaubia namus,privemia, sueda maista visa ir dingsta. dar kartais per langa prilyja!
kiki17 5553    
man tai patinka prasidarai langa, ir koks geras oras isein bet taip gera net nemoku apsakyt , nors ka cia zinai koki tersala uostai :D
Teenagor 5553    
chi. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
turbut is kokiu dainiu vejelis papute :D
YoviiTka 5553    
gerra demO . ;D
Grįžti į viršų