Gaiiiląą tokiių žmQniių ;**
Maaama, koks čia kvapas?! - Oj, atleisk, dukrele, kitam kambary pravėriau langą, turbūt gryno oro papuolė.
Smiler
5206
Anonimas
5348
#9 I know right. :D
Anonimas
5552
YoviiTkos rašymo stilius just makes my day ^^
Anonimas
5553
tai kiki17 jei patinka tai eik i lauka o ne pro langa dziaukis namiseda tu
YoviiTka
5553
#5 Gęras'S x DD
Spameris
5553
#5 Kažkoks tu... įdomus...
pelislovas
5553
kaip tik atsidarau langa, kokie katinai laukiniai per langa isimeta, nusiaubia namus,privemia, sueda maista visa ir dingsta. dar kartais per langa prilyja!
kiki17
5553
man tai patinka prasidarai langa, ir koks geras oras isein bet taip gera net nemoku apsakyt , nors ka cia zinai koki tersala uostai :D
Teenagor
5553
chi. :)
Anonimas
5553
turbut is kokiu dainiu vejelis papute :D
YoviiTka
5553
gerra demO . ;D
|

