makedonas kure sita demo ar ka? lietuvos veliavos spalvu tvarkos nezino....
Makedonams tik draugiškos, - o mums taip ilgai laukta keršto valanda!
Anonimas
5120
Anonimas
5120
mes prapisom lopas
Anonimas
5120
nu atkersyjot? krepsinio salis bled negali nugalet makedonu.... kas butu jeigu butu mccalebas, anticius, ilievskis? -20
Anonimas
5120
Per LTV rodo? Ar jei ne tj per kur?
Anonimas
5120
Kerštas įvyko :D
Anonimas
5120
gera kersto valanda kai gavo :D
Anonimas
5120
nieko gero, pralaimi lietuviai :/
Anonimas
5120
idomiausia bus pasižiūrėti kaip Dulkys pasirodis
PonasVladas
5120
#4 kuri yra visiskai nesvarbi ir nes tai tik kontrolines varzybos :D
Anonimas
5120
Mes tikim pergale !!! <3
Anonimas
5120
Vistiek nebus McCalebbo, Ilievskio ir Antičiaus, nebus tokia saldi pergalė...
Geras_Iksas
5120
www.reactionface.info/sites/default/files/images/1310429401832.jpg
Anonimas
5120
kerštas bus jei vėl gausim :D
|

