#14 as noriu
Mama, ačiū tau, - kad nepasidarei aborto.
Anonimas
4519
Anonimas
4832
#14 As noriu pamatyt :(
Anonimas
5019
Manau, kad yra baisesnių dalykų už abortą. Pavyzdžiui šito vaiko būsima gyvenimo kokybė..
Anonimas
5020
gal nori pamatyti si vaika paaugusi?? as turiu fotke... geriau nenorek.. :D
Anonimas
5020
Cia vistiek netikras :)
Anonimas
5020
#8 jei Michael Jackson more vos spalva odos bekeiciant Tai sit am be sansu motherfuckers
Anonimas
5020
#8 šventas naivume...
Anonimas
5020
Nepamastot, kad paaugus vaikui bus galima plastine operacija padaryt? :?
Anonimas
5020
Atimt givybe lengva o isaugot sunku.... Kaip tik neigamus zmones labiau vertina gyvenima ir daugiau pasiekia nei sveiki zmones.
Anonimas
5020
Blyn.negrazu,bet manau tokius TIK abortuoti.Jo gyvenimas butu siaubingas.
Anonimas
5020
ble ble :D :D :D :D
MarciusUSA
5020
Teisingai :) tiek juodas humoras, tiek ryškiai žiauri teisybė. Gera demotyvacija
C11
5020
Žiauriai gera demotyvacija. Riebus pliusas ir atsakas visiems kurie yra prieš abortą. Kartais to reikia, nes ir tėvams ir pačiam vaikui bus sugadintas gyvenimas. Deja, bet taip jau yra.
Anonimas
5020
blyn, nebutum Tautvis... :D
Anonimas
5021
:D :D
|

