Veikiau kamuolį išmest ;D
Mama, išmesk atsigerti!! - laikai, į kuriuos su malonumu grįžtumėm.
Anonimas
5176
Anonimas
5204
Gerai būdavo. Pašaukia pro langą, kad vakarienė :D arba su virvute nuleisdavo krepšį kokių skanumynų. Geras dalykas - vaikystė.
vincas
5283
oj buvo geri laikai.............
gitaristas
5315
cha... aš iš šulinio pats pasisemdavau :p
Anonimas
5315
bet geri laikai buvo:D
Anonimas
5315
pamenu po langais, mama mama mama, ismesk kases kamuoli, ismesk pinigu, ismesk megstini :D kaip budavo faina daba atrodo durniu palaikytu, juk tel, man tik 18, bet tik pamenu kazkas kieme gavo semiens a 35 tai pz atrodo toks fainas, paskui nokia 3310, ble kai pagalvoji :D
Anonimas
5315
Gal uzteks tu nesamoniu apie BUVUSIUS laikus?!?!?!
Anonimas
5315
o tai ka,praejo tie laikai?nesupratau
Anonimas
5315
pamenu viena karta kai ismete, dangtelis nuluzo...po to jau pati uzbegdavau xD
Anonimas
5315
Žirmūnai
Anonimas
5315
ooo taip sugrysciau
anonimas
5315
jei tėvo paprašydavau tai butelį alaus išmesdavo
|

