pieva
Mama liepė susitvarkyt, - bet nepasakė ką
FantastyGirl
5450
Anonimas
5675
geras
Anonimas
5675
negaliu nustot zvengt
Anonimas
5680
lol, kAi luzAu xD
Anonimas
5681
noreciau ir kambari sukurti nauja aplanka viska pazymeti ir ten sumesti :D
Anonimas
5681
zjbs
Anonimas
5681
kažko rezoliucija mažoka.
Anonimas
5681
#12 juk žmogus norėjo pasakyt, kad kai jis tvarkosi kompą pas jį vistiek lieka daugiau ikonų negu čia before.. į mintį įsigilink.
Anonimas
5682
#5 ne pas tave viena :D
Anonimas
5682
s*** gabalas o ne demotyvacija
Anonimas
5682
geraaas . : DDDDDDDDDDDD
Anonimas
5682
#5 Visišką nesąmonę pasakei... Manau, kad beveik kiekvieno after (po) lieka mažiau ikonų nei before (prieš)
Anonimas
5682
pas mane siuo metu ant desktopo 3 folderiai, kuriuose ideali tvarka :D
Anonimas
5682
pas mane tai ant destkopo du folderiai.. bet kai juos atidarai tai oooooo......... :D
Anonimas
5682
mamos visad sako ka tvarkyt
Anonimas
5682
nu tai kad blem,man tai net twarkyt nereikia. As wiska sukraunu ant desktopo,kita diena ateinu pc,nk nebera :D Wiskas i folderius sukrauta.
Anonimas
5682
mano senasis desktop... teko net rezoliuciją keist kad daugiau tilptų :D
gretagreat28
5682
:D
povilasq
5682
mano after mažiau ikonų lieka nei šito before :S
Anonimas
5682
pas mane tai viskas tvarkingai
Anonimas
5682
niekada netvarkau kompo.. pagrinde viska sumetu i viena vieta ir per search randu.. greiciau nei per 20 folderiu eit
Anonimas
5682
gerulis :D
Anonimas
5682
Man tj pasake dekstopa susitvarkyt. : D
|

