pieva
Mama liepė susitvarkyt, - bet nepasakė ką
FantastyGirl
5451
Anonimas
5676
geras
Anonimas
5676
negaliu nustot zvengt
Anonimas
5681
lol, kAi luzAu xD
Anonimas
5682
noreciau ir kambari sukurti nauja aplanka viska pazymeti ir ten sumesti :D
Anonimas
5682
zjbs
Anonimas
5682
kažko rezoliucija mažoka.
Anonimas
5682
#12 juk žmogus norėjo pasakyt, kad kai jis tvarkosi kompą pas jį vistiek lieka daugiau ikonų negu čia before.. į mintį įsigilink.
Anonimas
5683
#5 ne pas tave viena :D
Anonimas
5683
s*** gabalas o ne demotyvacija
Anonimas
5683
geraaas . : DDDDDDDDDDDD
Anonimas
5683
#5 Visišką nesąmonę pasakei... Manau, kad beveik kiekvieno after (po) lieka mažiau ikonų nei before (prieš)
Anonimas
5683
pas mane siuo metu ant desktopo 3 folderiai, kuriuose ideali tvarka :D
Anonimas
5683
pas mane tai ant destkopo du folderiai.. bet kai juos atidarai tai oooooo......... :D
Anonimas
5683
mamos visad sako ka tvarkyt
Anonimas
5683
nu tai kad blem,man tai net twarkyt nereikia. As wiska sukraunu ant desktopo,kita diena ateinu pc,nk nebera :D Wiskas i folderius sukrauta.
Anonimas
5683
mano senasis desktop... teko net rezoliuciją keist kad daugiau tilptų :D
gretagreat28
5683
:D
povilasq
5683
mano after mažiau ikonų lieka nei šito before :S
Anonimas
5683
pas mane tai viskas tvarkingai
Anonimas
5683
niekada netvarkau kompo.. pagrinde viska sumetu i viena vieta ir per search randu.. greiciau nei per 20 folderiu eit
Anonimas
5683
gerulis :D
Anonimas
5683
Man tj pasake dekstopa susitvarkyt. : D
|

