pieva
Mama liepė susitvarkyt, - bet nepasakė ką
FantastyGirl
5453
Anonimas
5678
geras
Anonimas
5678
negaliu nustot zvengt
Anonimas
5683
lol, kAi luzAu xD
Anonimas
5684
noreciau ir kambari sukurti nauja aplanka viska pazymeti ir ten sumesti :D
Anonimas
5684
zjbs
Anonimas
5684
kažko rezoliucija mažoka.
Anonimas
5684
#12 juk žmogus norėjo pasakyt, kad kai jis tvarkosi kompą pas jį vistiek lieka daugiau ikonų negu čia before.. į mintį įsigilink.
Anonimas
5685
#5 ne pas tave viena :D
Anonimas
5685
s*** gabalas o ne demotyvacija
Anonimas
5685
geraaas . : DDDDDDDDDDDD
Anonimas
5685
#5 Visišką nesąmonę pasakei... Manau, kad beveik kiekvieno after (po) lieka mažiau ikonų nei before (prieš)
Anonimas
5685
pas mane siuo metu ant desktopo 3 folderiai, kuriuose ideali tvarka :D
Anonimas
5685
pas mane tai ant destkopo du folderiai.. bet kai juos atidarai tai oooooo......... :D
Anonimas
5685
mamos visad sako ka tvarkyt
Anonimas
5685
nu tai kad blem,man tai net twarkyt nereikia. As wiska sukraunu ant desktopo,kita diena ateinu pc,nk nebera :D Wiskas i folderius sukrauta.
Anonimas
5685
mano senasis desktop... teko net rezoliuciją keist kad daugiau tilptų :D
gretagreat28
5685
:D
povilasq
5685
mano after mažiau ikonų lieka nei šito before :S
Anonimas
5685
pas mane tai viskas tvarkingai
Anonimas
5685
niekada netvarkau kompo.. pagrinde viska sumetu i viena vieta ir per search randu.. greiciau nei per 20 folderiu eit
Anonimas
5685
gerulis :D
Anonimas
5685
Man tj pasake dekstopa susitvarkyt. : D
|

