pfff xD
Mama tave myli - Net jeigu kiti katineliai tave vadina storu, mama žino, kad tu tik pukuotas
Anonimas
5514
Anonimas
5645
kai miela. :***
Brigita
5717
Sexuliai.
Anonimas
5768
#56 :D lol
Anonimas
5768
jetau kai miela ;}
Anonimas
5772
kaiip miela
Anonimas
5772
mama žino,kad tu apsivalgei slyvų
Anonimas
5772
Ouh.. How sweeet ;***
Anonimas
5775
xD
Anonimas
5775
gražučiai :))) tuolabiau tas mažiukas
Anonimas
5775
sweeeet :}}}
matsu
5775
awww~ kawaii >O<
Anonimas
5775
koks grožis
Anonimas
5775
Dive, kaip miela ;ooooooo
Anonimas
5775
Gerai, visai nejuokinga, miela kaip tik sakyčiau. : )
Anonimas
5775
:D
Anonimas
5775
gosh, nu chia net ne demotyvacija, uzhkniso jau kad lietuvoj viskas atwirkshchiai blemba, klounai - politikai, demotyvatoriai - mieli.. krch
Anonimas
5775
jau miela ir tiesa ;)
Anonimas
5775
#14 Asile tu, nesupranti demotyvacijos esmės iš vis dūsk iškamša. :) Primeti protingą. idiotizmas neberodyk savo žeeeemo lygio.
Anonimas
5775
meeow. kokie mieliakai
Anonimas
5775
Ooo kaip mielaaa!!!
Anonimas
5775
ooooooo mielaaa ;]]]]
Janis
5775
#37 Aš nesakiau, kad esi protingesnis. Realiai kam reikia kabinėtis prie kitų, tegul ką nori tą rašo ir tegul myli tuos kačiukus. Tai jau žiūriu demotyvacija tapo kaip koks karo laukas, vieni stumia ant kitų, jokios tvarkos neliko.
Anonimas
5775
mur mur miau!
Anonimas
5775
#36 o kas sake kad as protingesnis ? visada bus zmogus kuris bus protingesnis ir aplamai protingumas nera kokia bulve ar kazkas panasaus ka mes galime apciuopti vieni protingesni vienoje srityje kiti kitoje kaip ir IQ testas neviska jis parodo
Janis
5775
#35 Jis netapo protingesniu, bet tai, kad ir tu ne ką protingesnis.
Anonimas
5776
#29 situo sakiniu patapai protingesniu sveikinu tave
Anonimas
5776
awww kaip miela ;)
Anonimas
5776
komentarai tai darosi kaip delfi stiliaus
Anonimas
5776
Tokia silta demo :)
Anonimas
5776
pzda vaiku darzelis cia neapie katinus kalba o askritai :)
Anonimas
5776
#14 jei tau 12 ir nori pasireikst eik runescape palosk, nes sudus totalius sneki :)
Anonimas
5776
#27 o tu debilas :)
Anonimas
5776
cute ;]
Anonimas
5776
#22 zoofilas
Anonimas
5776
grazu
Anonimas
5776
fluffy its so flufeeeeyyy!!!
Anonimas
5776
tais*
Anonimas
5776
myliu pukuotus kaciukus:)
Anonimas
5776
Miela <3
Anonimas
5776
DEMOTYVACIJA?
Anonimas
5776
Eikit.. moliai jūs... xD
always8teen
5776
#14 Cia demotyvacija. Cia reikia mastyti skaitant. Jeigu asmuo siame demo yra katinas, tai nereiskia, kad apie katinus ir kalbama. :}
Anonimas
5776
fluffyyyyy
Anonimas
5776
#8 Katinai tarpusavy juk susikalba, asilo berete tu
DeLatte
5776
#6 #5 :) sulau jums visiems ju paklausyt
Anonimas
5776
#3 padaryk man dovana ir uzdusk :)
Anonimas
5776
#1 nusizudyk
|

