Mamaaa, nekenčiu tavęs!!! - Mamukai, duosi pinigų?

2011.01.15 gabija.s
  • 202
25
paugliai, pinigai, tevai







Nuotraukos nėra
gabija.s 5584    
Taigi čia tik žodžiai tokie, kad išreikšt emocijas. :) Šią demo kūriau pasiklausius draugės ir jos mamos pokalbio, taigi visko būna. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
Mama,nekenčiu tavęs? NIEKADA nesu mamai taip pasakius...
Ir eik tu šikt,myžt ir miegot su tokiom ''DEMO''...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Gryyyna mano sese!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
dėjau aš ant jūsų šitų šudų mamuk debiliuk ai ka čia sakyt eikit jūs visi nx
Nuotraukos nėra
kotukas69 5639    
Kotukai duok 10 litų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
pasakyt mamai,kad nekenti, tau cia vau.. nezinau, kas dabar cia auga, kad pasakytu, kad nekencia..
as savo mama labai myliu:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
#13 apgailetinai atrodai. boring,sorry....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Jei butu biski kitokie zodziai, paspausciau "like". :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Nope. Buna kad susipyksti, bet tikrai taip nesakai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
ziauru.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Mamukas keistas ivardijimas :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
neprasau mamos pinigu waje nebe tie laikai, ir siaip sakyti nekenciu gali issprusti tik tada kai susipyksti ir tai kazn kazkas ne to
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Cia jau 4 tokia demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
12# sorry bet zodi " boring " as visur naudoju :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
#7 o be anglisku zodziu negali pasakyt? neskamba?
gretagreat28 5640    
niekad mamai nepasakyciau, kad nekenciu jos :?? ir litu retai prasau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
buna..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
išvis geriausias patarimas jei nepatinka tai nesedėk toj šūdo krūvoj demotyvacijoj ir nežiūrėk :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Kuom jums nepatinka moksleiviai ? Liktais patys kazka geriau sukuriat, galima pagalvot : ) Kitus kritikuoti lengviau, negu save : ) is vis abejoju jei nemoksleiviai demotyvacijoj butu tik kokie 100 demotyvaciju ir visos butu boring : ) Nors kai kurios neitema, bet vistiek geriau negu nieko : )
tiurbokvadro 5640    
tas blogo, kad del to cia ir sudu kruva, kad moksleiviai pagrinde kuria
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
#4 O tai ką tu čia veiki, studente?
Spameris 5640    
#3 O kas čia blogo? Būtų labiau apgailėtina jei studentai ir darbus turintys žmonės sėdėtų tokioj šudo krūvoj ir kurtų demotyvacijas.
tiurbokvadro 5640    
ir siaip parodo, kad demotyvacija.lt auditorija 80proc. mokiniai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
good 1 goes to comment nr.1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Man pradeda patikti, kaip demotyvacijų kūrėjau kuria apie savo gyvenimą. Nes kiek matos, kad šita demotyvacijos kūrėjai penktadieniui negavo pinigų diskotekai. ;/
Grįžti į viršų