Mamos šypsena - Jai tereikia, kad susitvarkytum kambarį

2011.05.02 Bartkus
  • 125
10
mylekim, mamas,kambarys,netvarka







Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
būtų malonu turėt tokią mamą ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
Ka reskia tas TEreikia :0
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
O ka mamos sypsena veiks su tvarkingu kambariu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
kodel mamai turetu rupet kaip atrodo tavo kambarys ? as tame kambaryje ne mama
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
#5 ciuju reikes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
#3 Bijau del taves kad nenutiktu nieko blogo. siulyciau pas bureja nueit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
Todėl, kad dabar yra švaros akcija ten laimėjus gauni rinkinį ajax
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
Nezinau kodel, bet kai tik pamatau demo apie kambariu tvarkyma desinej pusej atsiranda ajax rinktine.
Leezash 5531    
Kad mano toks būtų tvarkingas, tiksliau kad būtų toks tuščias... ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
Tikrai taip ;d
Grįžti į viršų