būtų malonu turėt tokią mamą ....
Mamos šypsena - Jai tereikia, kad susitvarkytum kambarį
Anonimas
5526
Anonimas
5531
Ka reskia tas TEreikia :0
Anonimas
5531
O ka mamos sypsena veiks su tvarkingu kambariu?
Anonimas
5531
kodel mamai turetu rupet kaip atrodo tavo kambarys ? as tame kambaryje ne mama
Anonimas
5531
#5 ciuju reikes
Anonimas
5531
#3 Bijau del taves kad nenutiktu nieko blogo. siulyciau pas bureja nueit
Anonimas
5531
Todėl, kad dabar yra švaros akcija ten laimėjus gauni rinkinį ajax
Anonimas
5531
Nezinau kodel, bet kai tik pamatau demo apie kambariu tvarkyma desinej pusej atsiranda ajax rinktine.
Leezash
5531
Kad mano toks būtų tvarkingas, tiksliau kad būtų toks tuščias... ;]
Anonimas
5531
Tikrai taip ;d
|

