Man nesvarbu ką krabas nusprendė.. - Aš visa širdimi tikiu Lietuvos pergale!

2011.09.09 SeToNaSS
  • 146
15
krabas,pirma, karta, neatspes







Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
o man svarbiau krabas, jį nors suvalgyt gali..
Nuotraukos nėra
Atomaz 5399    
Geras Padaras gerai viska pranasauja ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
bet nemalavo zaltys !!!
SeToNaSS 5399    
:) Reikia bijoti to krabo... Na nieko, atsigausim ir viskas bus gerai!
Miaauuu 5400    
Na ką mielieji, praalošė ta Lietuva ir ne krabas kaltas dėl to, ne jis už Lietuvos rinktinę žaidžia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
Jei Lietuviai pralos, rytoj virsim krabus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
lietuviai pralos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
Aš irgi tikiu, prancūzai laikykitės!
Nuotraukos nėra
travis 5400    
Jei cia jau bet ka tvirtinat tai per kaledas kiekvienam savo draugui padarysiu sveikinima-"demotyvacija"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
visi sitie gyvunai orakulai xujovai atspeja nugaletoja yra iskepti ;D pvz.: astunkojis blogai atspejas buvo iskeptas ;D
Nuotraukos nėra
PowDer 5400    
iskepti jy!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
vistiek lietuviai sykart pralos :D
Miaauuu 5400    
Googlej parašyk krabas Lazdeika ar Lizdeika , turėtum rast.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
O kur cia paziuret galima kur tipo sitas krabas bando atspet?
Grįžti į viršų