3D kojos.. geras..
Man patinka piešti, - bet tik ne per dailės pamokas. |
Man patinka piešti, - bet tik ne per dailės pamokas.
Anonimas
5262
3D kojos.. geras..
zvp
5263
#1 Agugu
Tipo
5263
#1 Aš nesuprantu ar tau trukdo? Pats pabūtum čia ir sukvailėtum jeigu vienas čia atrodai protingas, eik į seimą...
Anonimas
5263
niekam neidomu seip, kas juokingiausia, kad moderatoriai yra tokie vaikai, kad tvirtina tokias nesamones, kaip si...
|