Mane bandė nužudyti... - Meilė tam, kuriam aš niekas.

2010.07.28 neversaynever
  • 60
12
meile,draugai,nepasitikejimas,stuff,bla







Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Blem, demotyvacijos ne tokiam šūdui skleist yra. Išvis, lietuviškos demo visiškas gavno.
Turbosraige 5809    
#10 ...Gal tu jau eik is cia su savo Caps Lockais ir "protingomis" kalbomis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
FAK OF VISOS DEBILĖS,KURIANČIOS TOKIAS "DEPRESOVAS" DEMOTYVACIJAS.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
gražu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
wtf? meninis priepuolis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
#5 Jo, visiškai pritariu. #3 Blet moteriškų apatinių nematęs, labai abejoju ar tokius nešiotum ;D Ir ar apskritai abejoju ar vyrai nešiotų su kaspinėliu apatinius ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Čiuvas.. Gakta yra toks kaulas, kuris gali būt išsikišęs šiek tiek.
Turbosraige 5811    
#3 Tamsta dar vienas vyrukas gyvenime nemates gyvos moters.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
jai krūties vėžys...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Man tai vyra primena , i triusikus paziurekit
Edgars_ 5811    
Mintis +5
Saule_007 5811    
Patinka. Labai.
Grįžti į viršų