matau kaikam nedasunta kad galima gyvent ir be valdymo :)
Manęs boba nevaldys! - Žodžiai, kurių optimizmas dingsta pamačius savo panelę.
Anonimas
5189
anonimas
5338
einu alaus isgerti, o tu boba padaryk paest kol nespejau isgert viso bambalio
zilwis777
5338
Imk botagėlį ir būk mano šeimininke!
Anonimas
5338
fap fap fa
Anonimas
5338
Gal galite kas duoti nuoroda is kur nuotrauka?
Rocknroll
5338
OBA O jei ir as forever alone xD
Anonimas
5338
o jeigu aš forever alone? :D
|

