matau kaikam nedasunta kad galima gyvent ir be valdymo :)
Manęs boba nevaldys! - Žodžiai, kurių optimizmas dingsta pamačius savo panelę.
Anonimas
5188
anonimas
5337
einu alaus isgerti, o tu boba padaryk paest kol nespejau isgert viso bambalio
zilwis777
5337
Imk botagėlį ir būk mano šeimininke!
Anonimas
5337
fap fap fa
Anonimas
5337
Gal galite kas duoti nuoroda is kur nuotrauka?
Rocknroll
5337
OBA O jei ir as forever alone xD
Anonimas
5337
o jeigu aš forever alone? :D
|

