matau kaikam nedasunta kad galima gyvent ir be valdymo :)
Manęs boba nevaldys! - Žodžiai, kurių optimizmas dingsta pamačius savo panelę.
Anonimas
5188
anonimas
5336
einu alaus isgerti, o tu boba padaryk paest kol nespejau isgert viso bambalio
zilwis777
5336
Imk botagėlį ir būk mano šeimininke!
Anonimas
5336
fap fap fa
Anonimas
5336
Gal galite kas duoti nuoroda is kur nuotrauka?
Rocknroll
5336
OBA O jei ir as forever alone xD
Anonimas
5336
o jeigu aš forever alone? :D
|

