Manęs boba nevaldys! - Žodžiai, kurių optimizmas dingsta pamačius savo panelę.

2011.11.16 mintaurass
  • 128
8
skystakiausiai,vyrai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5188    
matau kaikam nedasunta kad galima gyvent ir be valdymo :)
mintaurass 5336    
suaugusiems.lt
anonimas 5336    
einu alaus isgerti, o tu boba padaryk paest kol nespejau isgert viso bambalio
zilwis777 5336    
Imk botagėlį ir būk mano šeimininke!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
fap fap fa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
Gal galite kas duoti nuoroda is kur nuotrauka?
Rocknroll 5336    
OBA O jei ir as forever alone xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
o jeigu aš forever alone? :D
Grįžti į viršų