Mano kūnas - Neatitinka madingų rūbų standarto

2011.09.07 kasiakas
  • 132
17
Mano kūnas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4722    
tu idiotas ar ka? ciuju krv motina treningus teperka#14
Nuotraukos nėra
Anonimas 5188    
kaip i kelnes prisike...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5192    
Gražios kelnės, nestūmkit :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5199    
kaip lopai atrodot su tokiom kelnem
Nuotraukos nėra
Anonimas 5201    
wtf
Nuotraukos nėra
Anonimas 5248    
Kazkoks kicas cia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5354    
O jau maroziski treningiukai, tai tikrai geriau..
Eimantass 5403    
#8 tai gal pabradei gyveni kad visi i "miesta" su guminiais atvaro :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
#3 aha beveik kaip tavo motina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
eikit kaimieciai jus, tik stumt mokat. geriau dekites guminius batus ir bulves kaskit. kas kaip nori tas taip ir rengiasi, as pvz ant jusu nestumiu kai atvarot i miesta su savo guminiais batais ir treningais.
Eimantass 5404    
nu nzn kaip zmogus taip gali renktis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
zjbal nauja mada galva i siena dauzyt,visi "protingi" darys tep
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
Neturi pinigu tokiom kelnem? :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
tai gal bulvini maisa uzsidekit ir rekit zaaaajabyyys stiliovai atrodo!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
degrades ir ped*ikai vaiksto su tokiom kelnem.
Spartasaurus 5404    
is that a cock ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
O man grazu
Grįžti į viršų