Gal dar kas nori parasyt ,, paprase ir patvirtino '' ;)
Mano merginos tėvas - Taip jį įsivaizduoju per pirmą susitikimą
kasiakas
5506
#17 Nereik ir rašyt.. geros demo nepraeina pro akis :D
mirazas
5506
Paliesi "ežį" - nudėsiu!!! :D
Anonimas
5506
vą žėkit paprašė ir patrvirtino
Anonimas
5506
Paprase ir patvirtino..
Anonimas
5506
vą žėkit paprašė ir patrvirtino
Anonimas
5507
Run joey, run
QurTu
5507
ajajajai paprase ir patvirtino...
Anonimas
5507
Eina sau eilini karta draugystės ryšiai paprašo ir patvirtina!
kasiakas
5507
#9 Paprasta kaip 2x2.... Šeip :p
justukyte
5507
www.demotyvacija.lt/from-justukyte/not-approved/paradoksas-jeigu-moters-vieta-yra-virtuveje-1416003.html
Anonimas
5507
Nesąmonė, paprašė ir patvirtino... pfff...
puukis4
5507
:D
Anonimas
5507
vą žėkit paprašė ir patrvirtino
kasiakas
5507
#2 Reikėjo taip nesakyt :D
FizZy
5507
Va,žiūrėkit, paprašė ir patvirtino.. :)
Anonimas
5507
va zekit paprase ir patvirtino...
Rendolfas
5507
Galiu garantuoti atsiras dabar debiliukas kuris parašys jog "vą žėkit paprašė ir patrvirtino"
|

