Mano rytas - prasideda ne nuo kavos

2013.01.06 bujojus
  • 37
7
Mano rytas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4914    
O tai kas sake,kad jis is karto daro?gal padaro suoliuku,pasirazo,atsigeria vandens ir tik tada daro.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4914    
O tai kas sake,kad jis is karto daro?gal padaro suoliuku,pasirazo,atsigeria vandens ir tik tada daro.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4914    
kokiu asilu turi buti kad tik atsikeles pultum daryti atsispaudimus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4915    
Mano rytas taip ir prasideda:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4915    
pasake vaikas prisijunges prie l2 servo pabudes ryte...
Aratron 4917    
O tai kažkieno siuntimas nx internete, net nedrįstant prisijungti normaliu accountu, jau, žinoma, yra didvyriškumo realiame gyvenime požymis? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4917    
nu ir eik nx laido riteri
Grįžti į viršų