O tai kas sake,kad jis is karto daro?gal padaro suoliuku,pasirazo,atsigeria vandens ir tik tada daro.
Mano rytas - prasideda ne nuo kavos
Anonimas
4914
Anonimas
4914
O tai kas sake,kad jis is karto daro?gal padaro suoliuku,pasirazo,atsigeria vandens ir tik tada daro.
Anonimas
4914
kokiu asilu turi buti kad tik atsikeles pultum daryti atsispaudimus...
Anonimas
4915
Mano rytas taip ir prasideda:)
Anonimas
4915
pasake vaikas prisijunges prie l2 servo pabudes ryte...
Aratron
4917
O tai kažkieno siuntimas nx internete, net nedrįstant prisijungti normaliu accountu, jau, žinoma, yra didvyriškumo realiame gyvenime požymis? :)
Anonimas
4917
nu ir eik nx laido riteri
|

