cia gi drambliuko kostiukas
Mano tėvai - - visai nukvailėjo
Anonimas
5241
Anonimas
5295
............
Anonimas
5444
Xuj man tie tavo tėvai.. gali juos, kad ir į šikną susikišt..
Anonimas
5598
Nu tai apsišvietei pagaliau bedalį vaike.
Anonimas
5604
#67 žinok, maniau kad žirafos! ačiū kad pasakei. bet vaikas tai vargšas.
Anonimas
5604
Čia juk dramblio kostiumas, o jūs visi ką suprantat.
Anonimas
5604
o kas cia geriau? :D
Anonimas
5604
Dar geriau :)
Anonimas
5604
nesu as jau baisi popa :P :D
Anonimas
5604
Tai gerai, kad nezeidzia :)
Anonimas
5604
ne,manes nezeidzia,nes as saves boba nelaikau o ka kiti kaip vadina as nesureiksminu :D tik imu kabinetis prie zodziu kai riesta su atsakymu :D del manes vadink tu kaip tau iprasta :P :D
Anonimas
5604
Apskritai zargoniskai sneku, jei zeidzia - sorry. Galime vadinti tai moteriska logika :)
Anonimas
5604
siaip musu seimoj boba kita reiksme turi :P bet nesvarbu :D
Anonimas
5604
Va cia ir yra bobiskos logikos perliukai :))
Anonimas
5604
gi as moteris :p normali mums busena tokia neapsisprendusiu :P :D
Anonimas
5604
Tai apsispresk gi pagaliau :P
Anonimas
5604
na gerai,patikesiu :D
Anonimas
5604
Yra, dar suprasi.
Anonimas
5604
vistiek nepatikejau :P ;D
Anonimas
5604
Po blatum tik :)
Anonimas
5604
rimtai? :D bet jauciu lietuvoj jo ner :D deficitas :D
Anonimas
5604
Nepatikesi, bet yra universalus vaistas nuo visko :)
Anonimas
5604
nuo pasvajojimo ar nuo nepraejimo? :D
Anonimas
5604
Pagydysim :))
Anonimas
5604
pasvajojau bet nepraejo :P :D
Anonimas
5604
Pasvajok ir praeis, kad tu mane sumedziotum :))
Anonimas
5604
neisdegs tai atidesim kitam kartui :D vistiek jau medziojamas peledziukas :D
Anonimas
5604
Gut, iki galo, tai iki galo :)) Ot, nors man su laiku gali neisdegti :/
Anonimas
5604
ne,pasiduot tai ne ne ne. nebent jau visai striuka man bus :D gal bet tai kad nera to antro maco ;) susitikimo vietos pakeisti neimanoma :D
Anonimas
5605
Tai visgi dar nepasiduodi ? :) Antram mace gal viskas apsiverstu ir aukstyn kojom :)
Anonimas
5605
brrrrrrrrrrrrr saltas kaip ledas sakei :p :D
Anonimas
5605
Gera mintis, o kaip del plano B ir tolimesnio bataliju pratesimo ? :))
Anonimas
5605
uj nea, einam miegot jei jau taip vaidenas :D
Anonimas
5605
O ka gali zinoti, gal ten raso busimoji miss pasaulis :))
Anonimas
5605
net nepretenduoju :P nes ner ten to grozio uz kuri duoda kazka :p :D
Anonimas
5605
Perspeju - ir negausi :P
Anonimas
5605
bet as uz akis nieko negavau :P :D
Anonimas
5605
Uz grazias akis gautas desimtukas nevertas stipraus dvejeto ;]
Anonimas
5605
va, ima sektis ir man :D nesvarbu kad dar 8 truksta :D bet svarbu jau 2 turiu :D
Anonimas
5605
Gerai jau +1 :)p
Anonimas
5605
tai kur dar vienas +1 ? :D reikia man juju 10 :D
Anonimas
5605
Bravo, bravisimo.. !!! :)
Anonimas
5605
drasi prisipazinti pralaimejus, drasi gerbt priesininka bet tikrai nera drasos nei gramo pries gyvius. ir va nebijau to pripazinti :P reiskias drasi :D
Anonimas
5605
Gotcha ! O sakei, juk drasa liejasi per krastus, taigi ir vel save apgaudineji :P
Anonimas
5605
ziurint kaip ziuresi :p galiu ir apsimest drasia :D jei nesimatys pasiurpusios odos :D
Anonimas
5605
Sakai drasi ? Lazinames ? Atnesiu tokiu miela voriuka i tavo kambari ir paziuresim kur tavo visos drasos issilakstis :)
Anonimas
5605
as drasi :p tik bailiai sau meluoja :D
Anonimas
5605
Nemeluok sau, panelyte :P
Anonimas
5605
gazdini? manai as baiksti ir pasitrauksiu ? na jau ne :p :D neisdegs manes ibaugint :P ;D
Anonimas
5605
Palauk, cia dar tik apsilimas pries didyji musi :))
|

