kur sniperis ?
Mano vaikystės - Call of Duty
Spartasaurus
5329
Anonimas
5330
as tai lentutes pagaliukus, vini ir plaktuka naudodavau, dar is kelmu kazkokkiu tipo sleptuve pasidarydavau. paskui atradau tuos plastmasinius pistoletus su tais sratukais. paskui atsirado sratuku deficitas, ir atradau pc.. tada 10metu savo gyvenimo nepamenu, o dabar paintballo noriu hehe. ???? U MAD
Anonimas
5331
@[283565399862:0]
Anonimas
5334
Akmuo buvo granata, kai paleisdavau, tai nuimdavau iskart
YouAreBUSTED
5336
#8 kaip ir nera dabar geru minciu ;D
zvp
5336
#7 Na, bet šiaip ar taip, peržiūrėjau Tavo demotyvacijos ir galėčiau pasakyti, kad, mano manymu, turėtum labiau pasistengt ;)
YouAreBUSTED
5336
amm sorry nezinojau, tai tada kai kurie adminai svaigsta. ;D
zvp
5336
#3 Jau atsibodo kartotis, tačiau eilinį kartą sakau - moderatoriai netvirtina demotyvacijų. Tai admino pareiga.
YouAreBUSTED
5336
manau bent viena mano sukurtu galetu buti patvirtinta. :)
Anonimas
5336
#3 pritariu
YouAreBUSTED
5336
kai kurie moderatoriai patvirtina tokias nesamones, kartais atrodo, kai sukuri turetu buti ir patvirtinta. ;D
Taute
5336
#1 kodėl? Gal ir būtų :)
YouAreBUSTED
5336
kaip tik sita paveiksliuka buvau rades, zadejau daryt. Bet aisku mano nebutu patvirtine. :))
|

