Matematika - Myliu matematiką!

2010.03.21 zigzagas
  • 188
23
matematika,mokytoja







Nuotraukos nėra
Anonimas 3457    
Tai cia bjaurybe. Nei grazaus veido, nei figuros. Turbut ir pacios matematikos nekazka išmokys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
jei tokiam pavidale, taipppp :))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
jei vienas klasei,viena mokytoja,klase uzrakinta,tai kodel matematikos nemylet? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
Kai gaidiskai su photoshop daryta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
#17 Kaip reijkia ismokint 30 nenaudeliu ir wiena sper tapati 20 metu tai ne tik psichikos problemu gali igaut ;D
Nuotraukos nėra
Prancuzasgnk 5887    
ooooooo
devinu matematika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
man tai nepavyko pamilt matematikos nes visos mokytojos budavo arba vidutinio arba senyvo amziaus ir kai kurios mokytojos kartais su psichika problemu turi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
mano mokytoja ne jauna, grazi pana, nemyliu matematikos
chzarija 5889    
mkytoja pakeiti ir nebemyli vel
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
dabar myliu matematika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
MYLIU~!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
Kad gi iš veido jinai ne super :). Bet figūra nebloga (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
myliu matematikE va ta virsuj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
MYLIU MATEMATIKA. :D
zigzagas 5940    
Denied access :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5941    
e rimtas, duok linka ar pavadinima i sita grozi! :/
giedriuxxx 5941    
mmmm matematika :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5941    
#4 Iš tavo mokyklos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5941    
#3 hmm prajuokinai labiau negu sita foto :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5941    
is kokios pornuchos sita mokytoja? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5941    
mano mokytoja irgi panasi buvo.... tik daug mazesne, keturgubai storesne ir su bato padu vietoj snukio...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
o jezau. man visad butu po dvi pamokas :D
Mantas4 5943    
Čia jos vardas? Tada aš irgi. :)
Grįžti į viršų