gaila tokiu susnu nes jei vienus paleistu taip aprenktus tai jauciu kokie huliganai gali padaryt bet ka ;(
MAXIMA - apie viską pagalvota.
Anonimas
5225
Anonimas
5483
Bet aišku šunį reiktų rengti šuniškais rūbais, o ne maišeliais :)
Anonimas
5483
CRONUS, aš su tavim visiškai nesutinku! Žiema būna tikrai šalta, o juk šunį reikia pavedžioti ir aprengti yra būtina! Dabar tu nueik į lauką žiemą pusnuogis. Įdomu ar po to nesusirgsi. Būna įvairių rūbų skirtų šunims, ir tai toli gražu nėra pasityčiojimas. Išeik į gatvę, nueik į šunų prekių parduotuves ir pamatysi tiek, kad pats suprasi! Aš savo šuns nešaldau ir eleidžiu sulyti!
CRONUS
5513
#1 #13 #16 #17 Atsilupėliai, nuo kada šunis iš viso reikia rengt? Pasityčiojimas tik.
Brii.
5513
#9 tai gal tada sunis su cento maisais aprengt , tada bus auksas ? :D
Anonimas
5556
#16 pritariu, truputi atsigaukit nuo pigiu narkotiku, jovainiai
Anonimas
5558
Ir visi kurie stume ant #1 yra pedikai arba gaidziai.......
Anonimas
5558
Kai ziauriai :D
Anonimas
5558
#13 Niekas nespejo sustumti nes visi pirma aptarineja
Anonimas
5558
Pritariu #1,o visi kurie cia bando an jo sustumti yra atsilupeliai :)
Nixas
5558
Piskit #1 i galva
Anonimas
5558
:D
Anonimas
5558
#1 Geriausiu atveju tik bronza :D pagalvok kaip sunys jauciasi?? :D
Anonimas
5558
#1 manau ji verta tik sidabro medalio. del aukso reikia geresnes aprangos.
Anonimas
5559
#1 Susidegink :)
Anonimas
5559
5 KOMENTARAI ir visi komentuoja #1 :D matot, kad gauti demesio reikia protingo kazka pasakyt o o nesikeikt!
Anonimas
5559
tai gal pyksta del to, kad jus visiskai nesuprantat, kad nevisi labai gerai gyvena ?
sima48
5559
#1 gal ir tu taip darai kd taip pyksti ?
Anonimas
5559
#1 db tokie lakai, kad visi is visu ir visko saiposi, bet neduok Die, is ju pasijuoks.
expression
5559
#1 kažką protingo pabandė suvelt :D
Anonimas
5559
#1 Apsiverk :D
Anonimas
5559
sita bobutei reiktu aukso medali padovanot. jau kaip tik ismano sukasi is padeties, kad jos sunys nesuslaptu. ne taip kaip kaikurie, juos palieka likimo valei. taip kad nesisaipykit ir nesijuokit, o pagalvokit. neturi pinigu aprenkt tu sunu, tai bent tai sukasi is padeties
|

