Maxi BUM :3
MAXIMA - apie stogą nepagalvota
Anonimas
4575
Simoonaa
4586
Stumiat :D
pauliux00
4589
galetu maximas be stogo statyt...
Anonimas
4591
as MAXIMA-man viskas poXui !
Anonimas
4591
#5 Pats galvoju architektūrą studijuoti, tai vat. Reikalinga ir fizika architektams, kad jų sukurti projektai atitiktu saugumo reikalavimus, kad galėtu apskaičiuoti.
Anonimas
4591
sako acrhitektui,man rodos inzinieriai stato,o architektai projektuoja.
Anonimas
4592
#2 svarbu juokinga (juodai)
Anonimas
4592
Nx zvengei
XXYYXX
4592
Lyg Maxima pati tą stogą dengė ir projektavo. Čia architektui reikia velnių duot.
Anonimas
4592
savaites demo :D
|

