MAXIMA - apie stogą nepagalvota

2013.11.25 kamilyte08
  • 75
10
MAXIMA







Nuotraukos nėra
Anonimas 4577    
Maxi BUM :3
Simoonaa 4588    
Stumiat :D
Nuotraukos nėra
pauliux00 4591    
galetu maximas be stogo statyt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4593    
as MAXIMA-man viskas poXui !
Nuotraukos nėra
Anonimas 4593    
#5 Pats galvoju architektūrą studijuoti, tai vat. Reikalinga ir fizika architektams, kad jų sukurti projektai atitiktu saugumo reikalavimus, kad galėtu apskaičiuoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4593    
sako acrhitektui,man rodos inzinieriai stato,o architektai projektuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4594    
#2 svarbu juokinga (juodai)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4594    
Nx zvengei
XXYYXX 4594    
Lyg Maxima pati tą stogą dengė ir projektavo. Čia architektui reikia velnių duot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4594    
savaites demo :D
Grįžti į viršų