Maxi BUM :3
MAXIMA - apie stogą nepagalvota
Anonimas
4577
Simoonaa
4588
Stumiat :D
pauliux00
4591
galetu maximas be stogo statyt...
Anonimas
4593
as MAXIMA-man viskas poXui !
Anonimas
4593
#5 Pats galvoju architektūrą studijuoti, tai vat. Reikalinga ir fizika architektams, kad jų sukurti projektai atitiktu saugumo reikalavimus, kad galėtu apskaičiuoti.
Anonimas
4593
sako acrhitektui,man rodos inzinieriai stato,o architektai projektuoja.
Anonimas
4594
#2 svarbu juokinga (juodai)
Anonimas
4594
Nx zvengei
XXYYXX
4594
Lyg Maxima pati tą stogą dengė ir projektavo. Čia architektui reikia velnių duot.
Anonimas
4594
savaites demo :D
|

