MAXIMA - apie stogą nepagalvota

2013.11.25 kamilyte08
  • 75
10
MAXIMA







Nuotraukos nėra
Anonimas 4575    
Maxi BUM :3
Simoonaa 4586    
Stumiat :D
Nuotraukos nėra
pauliux00 4589    
galetu maximas be stogo statyt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4591    
as MAXIMA-man viskas poXui !
Nuotraukos nėra
Anonimas 4591    
#5 Pats galvoju architektūrą studijuoti, tai vat. Reikalinga ir fizika architektams, kad jų sukurti projektai atitiktu saugumo reikalavimus, kad galėtu apskaičiuoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4591    
sako acrhitektui,man rodos inzinieriai stato,o architektai projektuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4592    
#2 svarbu juokinga (juodai)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4592    
Nx zvengei
XXYYXX 4592    
Lyg Maxima pati tą stogą dengė ir projektavo. Čia architektui reikia velnių duot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4592    
savaites demo :D
Grįžti į viršų