#10 Aštuntas komentaras kaip tik tau, balvone
Maximos pardavėjos - Smagu dirbti pigiau!
Anonimas
5124
Anonimas
5535
na, tik nereikia verkti, kad va, čia maximoj aria kasininkės po 12 valandų ir jau šakės, užjauskim jas žiauriai. Visų pirma jų ten niekas nelaiko. O visų antra, tai mano draugas kartais dirba ir po 13 ar 14 valandų (ne maximoj) ir ką.
Anonimas
5544
I'm not a girl...
Anonimas
5544
kas nedirbo maximoj kasininke-geriau patilekit...
Anonimas
5544
tikrai jausminga labai
Anonimas
5544
#3 tikriausiai demotyvacija yra ta, kurioje jausmų yra daugiau nei reikia.
CRONUS
5544
#3 Išsikratyk vorus iš kaušo. Kuo puikiausiai demotyvuoja dirbt Maxima kasininke
Anonimas
5544
#3 o tai kas čia yra jei ne demotyvacija?
Anonimas
5545
#2 tokiu demotyvaciju paaiskinti neimanoma, nes jos ne demotyvacijos.
Anonimas
5545
galit kasnors paaiskint sia demotivacija?;D
Deivis2011
5545
lol
|

