#10 Aštuntas komentaras kaip tik tau, balvone
Maximos pardavėjos - Smagu dirbti pigiau!
Anonimas
5123
Anonimas
5534
na, tik nereikia verkti, kad va, čia maximoj aria kasininkės po 12 valandų ir jau šakės, užjauskim jas žiauriai. Visų pirma jų ten niekas nelaiko. O visų antra, tai mano draugas kartais dirba ir po 13 ar 14 valandų (ne maximoj) ir ką.
Anonimas
5543
I'm not a girl...
Anonimas
5543
kas nedirbo maximoj kasininke-geriau patilekit...
Anonimas
5543
tikrai jausminga labai
Anonimas
5544
#3 tikriausiai demotyvacija yra ta, kurioje jausmų yra daugiau nei reikia.
CRONUS
5544
#3 Išsikratyk vorus iš kaušo. Kuo puikiausiai demotyvuoja dirbt Maxima kasininke
Anonimas
5544
#3 o tai kas čia yra jei ne demotyvacija?
Anonimas
5544
#2 tokiu demotyvaciju paaiskinti neimanoma, nes jos ne demotyvacijos.
Anonimas
5544
galit kasnors paaiskint sia demotivacija?;D
Deivis2011
5544
lol
|

